Hopp til innhold

Konnerudrennet fristil

Konnerudrennet fristil

  • Når: 10.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsen, Martinius Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellefsen, Oleander Myrvollen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Even Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cortsen, Oliver Johansen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogstad, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Wilmer Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylling, Anders Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensland, Matheo Lenæs Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Adrian Munch Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Helmer Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Ada Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Indine Kristine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubbrud, Iris Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stubbrud, Aurora Klubb Dikemark IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almlie, Andrea Hveberg Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Kaja Hagtvedt Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sunniva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lewis, Filippa Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvidson, Ingrid Dahlman Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Degrave, Irina Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erikstein, Lotte Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Ada Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kullerud, Aleksandra Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdahl, Nora Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stake, Astrid Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlie, Henny Hveberg Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Terje Pedersen / NTB