Hopp til innhold

Atomicrennet

Velkommen til Atomicrennet på vakre Lygna skisenter. Rennet gjennomføres i friteknikk for barn og unge fra 8-16år. Atomicrennet er et samlet FIS-renn for juniorer og seniorer med samme distanse for kvinner og samme distanse for menn. Vi gjør oppmerksom på at rennet ikke på noen måte vil være et uttrekksrenn for junior VM- dette skjer i Bardufoss samme helg. Dette er et nyoppstartet renn hvor det er lagt ned betydelig innsats med fokus på alle. Det er fantastiske premier til pallen og like fine uttrekkspremier. Det er 100% premiering til alle. NB: Det trekkes ut 2 par IDT rulleski blant de første 200 som melder seg på. Følg med på Atomicrennet på Instagram- der slippes nyheter og info fortløpende. Håper vi ses på Lygna- kanskje kommer nissen:-)

  • Når: 18.12.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lygna Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.12.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 18.12.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 18.12.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 18.12.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.12.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 18.12.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 18.12.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 18.12.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 18.12.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 18.12.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sondre Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkelund, Linus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roos, Sander Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Silkoset, Fredrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundstad, Magnus Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn L'Abée-Lund, Linnea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Jenny Klubb Gran IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjøtskift, Ellen Eline Heggen Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myrvold, Anna Emilie Øvrebø Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ayala Zavaleta, Juan Carlos Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Chavez Rosales, Sergio Arturo Klubb Tynset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Endrestad, Sebastian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gifstad, Thomas Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jungbluth Rodriguez, Klaus Klubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB