Hopp til innhold

NM junior, ind. langrenn - Alta

Skialliansen i Alta (Alta IF, Tverrelvdalen IL, Bossekop ski- og skiskyting og Alta skiskytterlag) inviterer til NM junior i langrenn

  • Når: 3.3 - 05.03.2023
  • Hvor: Kaiskuru skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2023 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2023 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hakala, Assi Klubb Himangan Urheilijat Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vuolet, Sanna Klubb Kalajoen Junkkarit Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hakala, Assi Klubb Himangan Urheilijat Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vuolet, Sanna Klubb Kalajoen Junkkarit Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Jylänki, Vilvi Klubb Haapaveden Urheilijat Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Koivisto, Miina Klubb Kalajoen Junkkarit Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kukkola, Jenni Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Saari, Enni-Sofia Klubb Ylivieskan Kuula Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Torvinen, Elsa Klubb Ylojarven Ryhti Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Vuollet, Iida Klubb Kalajoen Junkkarit Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Yli-Futka, Amanda Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jylänki, Vilvi Klubb Haapaveden Urheilijat Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Koivisto, Miina Klubb Kalajoen Junkkarit Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kukkola, Jenni Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Saari, Enni-Sofia Klubb Ylivieskan Kuula Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvinen, Elsa Klubb Ylojarven Ryhti Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vuollet, Iida Klubb Kalajoen Junkkarit Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Yli-Futka, Amanda Klubb Norges Skiforbund Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Loukkaanhuhta, Kalle Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mäntyvaara, Konsta Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Oja, Jirka Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Raapana, Antti-Jussi Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rantala, Eero Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ylikulju, Miika Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Loukkaanhuhta, Kalle Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Mäntyvaara, Konsta Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Oja, Jirka Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Raapana, Antti-Jussi Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Rantala, Eero Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Ylikulju, Miika Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB