Hopp til innhold

Sparebank1 Rulleskirenn, Heistadmoen

Velkommen til Sparebank1 Rulleskirenn på Heistadmoen lørdag 24. september for 8 år til senior. Rennet vil gå i fristil. 8 - 12 år bruker egne rulleski for fristil med sorte 1-er hjul. 13 - og eldre skal bruke låneski.

  • Når: 24.09.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.09.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 24.09.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 24.09.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 24.09.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 24.09.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 24.09.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 24.09.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 24.09.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 24.09.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.09.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Eilev Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Zadoroznev, Jaroslav Klubb IL Skrim Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klobucnikova, Johanna Klubb IL Skrim Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kolberg, Sander Klubb Kongsberg IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01
Foto: Hanna Johre / NTB