Hopp til innhold

Tærudklassikeren

Skedsmo Skiklubb har gleden av å invitere til Tærudklassikeren søndag 22. januar 2023. Rennet avvikles i fristil på Skedsmo Skistadion i Tæruddalen. Rennet har følgende klasseinndelinger: Års-/kjønnsklasser fra 8 til 16 år. Felles klasse for alle 7 år og yngre. Oppdatert informasjon finner du på www.skedsmoskiklubb.no og facebook.com/skedsmoskiklubb

  • Når: 22.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skedsmokorset
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongstun, Brage Liset Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Røysland, Albert Solberg Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Salvesen, Rakel Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Seweryn, Hanna Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Alfred Bo Klubb Gjelleråsen IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Buck-Galåen, Markus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Børresen, Aksel Vollmo Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldbo, Kaja Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenby, Sigrid Hagen Klubb Sørum IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætermo, Eline Heien Klubb Sørum IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætha, Sander Bjerknes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Samuel Alvar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjermeland, Magnus Funderud Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørlykke, Elias Hammersbøen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalen, Sverre Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Sebastian Amador Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Teo Nguyen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Frikk Kibsgaard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mentzoni, Sondre Nes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordli, Noah André Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætha, Herman Bjerknes Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Ludvig Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjelde, Samuel Midtgård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salvesen, Jakob Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætermo, Eivind Heien Klubb Sørum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldbo, Ola Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ibenholt, Kasper Olesen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn James, Ailo Sebastian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterlei, Eivind Jensen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek, Mathias Klubb Sørum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindahl, Vincent Brænden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordby, Henrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordrehaug, Olav Hungnes Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenby, Sjur Hagen Klubb Sørum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstuen-Martinussen, Phillip Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vattøy, Daniel Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, August Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Nicolay Ulrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Brynjar Falch Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dønåsen, Jakob Ramse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldbo, Even Sæten Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røysland, Oskar Solberg Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Salvesen, Elias Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Max Emrik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ishoel, Noel Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarrett, John Liam Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongstun, Emund Liset Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mihle, Odin Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandodden, William Lund Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondsen, Henrik Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Leon Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesthagen, Birk Olav Larsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eek, Maria Klubb Sørum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Emilie Aassveen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvseth, Frida Platou Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svartsund, Sophia Kværneng Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Waage-Kristiansen, Mia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wennevold, Astrid Johansen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wærhaug, Elida Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Emma Ingeborg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gillebo, Johanne Klubb Sørum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kringen, Berit Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trondsen, Hanne Aak Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tyskeberg, Mathea Bergmann Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstuen-Martinussen, Miliane Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytterdahl, Mia Strengelsrud Klubb Sørum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engh-Kristensen, Liv Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ishoel, Ella Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Ida Tomine Everbring Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Henriette Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Emilie Vange Klubb Sørum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn de Paoli, Lea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugli, Ingrid Gilberg Klubb Sørum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mihle, Vannessa Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evje, Leah Meza Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørlykke, Synne Hammersbøen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Hennie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoff, Leah Marie Bakk Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindberg, Alette Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjelde, Solveig Midtgård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helland, Lotte Sem Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kringen, Maria Constanse Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Linnea Margareta Everbring Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Hermine Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04
Foto: Heiko Junge / NTB