Hopp til innhold

Kvaløya Skifestival, lørdag

I tråd med vår visjon: "Vi skaper vinterglede" har vi gleden av å reetablere Kvaløya skifestival. Både lørdagens og søndagens renn teller i SNN-cup for utøvere fra 13 år og opp. NB: OPPDATERT 15.01.23: Langrennskomiteen i skikretsen har ønsket endringer i programmet for skifestivalen: Lørdag er det fristil sprint for klasser fra 13 år og opp. Søndag er det fristil fellesstart med lengre distanser (11-12 år har intervallstart). Lørdag er det også sonerenn slik at det da er klasser for alle fra 8 år og opp. . På lørdag er det også et barneskirenn for 0-7 år med fellesstart kl 10:30, påmelding til barneskirennet i sekretariatet før start. (Distansene for lørdagens renn står her i terminlista med de opprinnelig oppsatte distansene). OPPDATERT 19.01.23: Løypekart og tidsplan er lagt ut som vedlegg. Startliste og liveresultater: https://live.eqtiming.com/65285 Startliste og liveresultater for finalene kan ses her:https://live.eqtiming.com/65321#

  • Når: 21.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse FH Kvinner Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse K Veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 21.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 21.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse M Veteran Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ehlich, Jonas Emil Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hanssen, Magnus Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Heine Klubb Fjell Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mestad, Konrad Elian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Arntzen, Tobias Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymo, Ulv Figenschou Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene, Martin Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Burri, Tom Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakola-Lerchenmüller, Leo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jenssen, Mats Olaf Lia Klubb IL Blåmann Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinertsen, Brage Kjelstrup Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten, Peder Johan Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øie, Herman Riksvold Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Mikael Biamon Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Klemetsen, Lars Nila Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Richardsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tønsvold, Johannes Jakobsen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Fagerheim, Sondre Håvard Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Falk Nigar Aarskog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jordahl, Henrik August Refsnes Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sliper, Emilian Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Henrik Eskil Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Bjarki Helguson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Olav Figenschau Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Fillip Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmboe-Ryan, Filip Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Aksel Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Lukas Emanuel Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngmo, Isak Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Iver Ersfjord Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Konrad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rafter, Victor Eide Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Emil Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christoffer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Albert Alapnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Artur Olai Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Odin Elias Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Sigurd Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Harvey, Samuel James Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Alexander Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Leiksett, Ernst Teodor Pedersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Midttun, Kristoffer Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilstad, Johanna Figenschau Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Karoline Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindquister, Anne Vangen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Ela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sliper, Olivia Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaktskjold, Mia Josefine Dolgan Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Karoline Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruun-Larssen, Iben Eline Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Vilde Kirstine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordahl, Emma Refsnes Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Emma Alapnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønsvold, Helmine Jakobsen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardo, Emmie Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Klemetsen, Aile Kristine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Schaug-Pettersen, Leah Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vassmyr, Alma Balto Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri

K 19/20 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km fri

M 17 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 6 km fri

M 18 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 6 km fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

M Veteran - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jordahl, Lars Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse M Veteran Øvelse sprint fri
Navn Myrvoll, Jørn Halvard Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse M Veteran Øvelse sprint fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Martin Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB