Hopp til innhold

Sonerenn, Kvaløysletta

Velkommen til sonerenn på Storelva skistadion. Rennet går i fristil, og med intervallstart. På grunn av snømangel kan vi ikke bruke den øvre delen av vår 5 km løype, det blir derfor en alternativ løypetrase, se kart. For klassene 8 - 16 år blir det innslag av skicross, dette vil være på indre stadionområdet! Startliste og liveresultater på EQtiming.no: https://live.eqtiming.com/65110 Oppdatert 13.01.23 kl 23: Liten endring i 5 km løypa.

  • Når: 14.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alba-Hansen, Liam-Alexander Bjørnsønn Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ehlich, Jonas Emil Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mestad, Konrad Elian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvoll, William Schouten Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mølmann-Arntzen, Tobias Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nymo, Ulv Figenschou Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rånes-Karlsen, Johannes Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Sander Nikolai Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stabell, Magnus Simonsen Klubb Skjervøy IK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene, Martin Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømmesen, Marius Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Woldstad, Sturla Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bless, Brynjar Skallebø Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Burri, Tom Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Fredrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jenssen, Mats Olaf Lia Klubb IL Blåmann Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Elias-Matheo Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinertsen, Brage Kjelstrup Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten, Peder Johan Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agledahl, Conrad Sverre Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Cunningham, Cedar Kaspari Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Magnus Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klemetsen, Lars Nila Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mohamed Dod, Marwan Salahdin Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysæther, Nikolai Emilian Hansen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Richardsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Mathias Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stagrum-Eikedal, Ola Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønsvold, Johannes Jakobsen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Trygve Marinius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Falk Nigar Aarskog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jordahl, Henrik August Refsnes Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Iver Wenrui Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Bjarki Helguson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Burri, Niilo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Olav Figenschau Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Lukas Emanuel Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Iver Ersfjord Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Konrad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rafter, Victor Eide Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Emil Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christoffer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stormo, Gustav Daae Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Albert Alapnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim-Andreassen, Artur Olai Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvorsen, Sigurd Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Harvey, Samuel James Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Johannes Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Alexander Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Maclassen, Atlas Mani Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Cunningham, Hyla Brook Kaspari Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilstad, Johanna Figenschau Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Karoline Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stagrum-Eikedal, Pernille Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars, Siren Lykke Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørvik, Vida Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prøsch-Bilden, Ela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skallebø, Stella Andrea Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sliper, Olivia Gudmundsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Soleng, Sara Kristine Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigelberg, June Anita Fredheim Klubb Skjervøy IK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myrvoll, Martine Schouten Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skallebø, Elina Marie Klubb Skjervøy IK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Karoline Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøy, Edith Asphaug Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordahl, Emma Refsnes Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjåvik, Elea Raste Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Emma Alapnes Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassmyr, Ingeborg Balto Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agledahl, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klemetsen, Aile Kristine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nysæther, Otelie Elvira Hansen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Os-Lundamo, Solveig Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjåvik, Arya Raste Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skallebø, Tiril Bertine Klubb Skjervøy IK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerli, Eiril Bakke Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassmyr, Alma Balto Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vold, Wilma Åsheim Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Os, Alexander Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjønsfjell, Daniel Carløy Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Martin Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB