Hopp til innhold

Blink Classics

Blink Classics er et klassisk langløp på rulleski med start og målgang på Ålgård. Yngste årsklasse er 15 år (født i 2008). Rennet er åpent for 15-20 år + senior og eliteløpere. Løypen går fra Ålgård sentrum, via Figgjo og Fjermestad og gjennom gamle Ålgård og til sentrum ca 13 km pr runde, se vedlagt løypekart i info. skrivet. NB! Online betaling - reservasjon av plass bekreftes ved betaling. NB! Merk at klasser følger skiforbundets kallenderår, dvs ny skisesong 2022/2023 fra 1. mai. Det betyr at løpere født i eksempelvis 2008 går i 15 årsklassen, løpere født i 2006 er junior og går i 17 årsklassen osv.

  • Når: 04.08.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Ålgård
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.06.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.08.2022 Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.08.2022 Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.08.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.08.2022 Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.08.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 50 km klassisk felles Startkontingent 500
Start 04.08.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.08.2022 Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 250 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.08.2022 Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G15 og 16 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gjerde, Daniel Loga Klubb Froland IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Koksvik, Torbjørn Klubb Figgjo IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles

J15 og 16 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J15 og 16 år Øvelse 15 km klassisk felles

K 19/20 år - 25 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles

K17 og 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Legate, Sammy Klubb Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K17 og 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 25 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 25 km klassisk felles

M17 og 18 år - 25 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Gigstad-Bergene, Tobias Klubb Skrautvål IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Korshavn, Jonatan Heimdal Klubb Nordre Land IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Sandvold, Heine Steinar Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Ueland, Adrian Klubb Gjesdal IL Klasse M17 og 18 år Øvelse 25 km klassisk felles

Menn senior - 50 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Hetland, Daniel Klubb Imås, IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Kalland-Olsen, Einar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 50 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Foto: Svalbard Skimaraton