Hopp til innhold

Lysebotn Opp 2022 - 1 og 2 km

Lysebotn opp - rulleskirenn i rå omgivelser! Påmelding er nå stengt. Følg med på www.blinkfestivalen.no for løpende oppdatering av informasjon både for utøvere og publikum

  • Når: 03.08.2022
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Lysebotn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.06.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.08.2022 Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 240

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botnen, Johan Aarekol Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen, Viljar Klubb Tinn IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norheim, Asbjørn Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ravndal, Elliot Lie Klubb Gjesdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Groven-Robertsen, Mikkel Klubb Seljord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Karsten Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utne, Peder Sundal Klubb Rosendal TL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehl, Sondre Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Niittyviita, Kevin Klubb Ukjent skigruppe Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Restad-Amundrud, Martinus Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Markus Loga Klubb Froland IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Houge-Thiis, Skjalg Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sinnes, Johan Klubb Sirdal Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Amund Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Botnen, Jakob Aarekol Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Vetle Bugge Klubb Tinn IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørthe, Thomas Bonden Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Haldor Fauske Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Koksvik, Fredrik Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Torje Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraberg, Markus Klubb Seljord IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen, Thomas Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Joberg Horn, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Thomas Kolnes Klubb Seljord IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrstad, Aleksander Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mykland, Lars Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ommundsen, Vegard Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Noraberg, Maja Klubb Seljord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogen, Ragnhild Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mykland, Ingrid Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Sigrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utne, Amalie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Selma Gigstad Klubb Skrautvål IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehl, Maiken Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Synneva Laupsa Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Utne, Cecilie Sundal Klubb Rosendal TL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvdal, Maren Klubb Øvrebø IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rohila, Anni Klubb Ukjent skigruppe Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Edvardsen, Agnes Maria Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Gigstad-Bergene, Eline Klubb Skrautvål IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røysland, Tyra Klubb Tinn IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaagen, Lone Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo, Oline Christin Klubb Froland IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsem, Thyra Klubb Rennebu IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vetland, Marlene Nordland Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Cecilia Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almeland, Andrea Sørheim Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Jordal, Ida Flatabø Klubb Odda IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Hedda Høen Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Terje Pedersen / NTB