Hopp til innhold

Klubbmesterskap 2022 - Rustad IL - Langrenn

Klubbmesterskap 2022. mer info: https://www.langrenn.rustad-idrettslag.no/?page_id=208

  • Når: 20.03.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skullerud Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Lokalt Arrangement
  • Påmeldingsfrist: 18.03.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Damer Veteran 35-49 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse Damer Veteran 50 år og eldre Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Herrer Veteran 35-49 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Herrer Veteran 50 år og eldre Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 0
Start 20.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2022 Klasse Para klasse Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, David Botev Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bogdanski, Jan Krzysztof Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dybwad, Mattis Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guerrero-Wilner, Casper Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Aksel Annar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Kaspian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Jesper Elith Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Even Boye Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schrøder, Erik Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småkasin, Birk Sæther Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solem, Jakob Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sten, Sondre Gudim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teklemariam, Yssackor Yacob Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thune-Larsen, Magnus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torsvik, Alexander Nordby Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vaagland, Frantz Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Voldsund, Ola Haugen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bering, Edgar Andresen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grindedal, Torjus Landrø Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordin, Ulf-Håkon Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Markus Gjestvang Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Ulrik Juveli Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilmann, Johannes Liebe Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvren, Aksel Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 4 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindedal, Sivert Landrø Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 16 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guerrero-Wilner, Marcus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyborg, Flemming Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundnes, Vegard Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogdanski, Jakub Ignacy Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mo, Max Park Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Radevic, Luka Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saga, Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Saltnes, Loke Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teklemariam, Jason Yacob Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tiltnes, Victor Ulrichsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vasilevski, Martin Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vasvåg-Snellingen, Birk Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wang-Hansen, Eivind Bjordal Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilmann, Felix Liebe Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bering, Alfred Andresen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breistein, Magnus Steinstø Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Tobias Asp Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Amund Ones Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen-Holth, Oscar Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hempel, Edwin Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Lloyd Njåstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Höglund, Jo Sigge Jensen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martins, Lukas Oliveira Aarstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moli, Oscar Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nedland, Matheo Lavoll Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandnes, Sebastian Noah Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Syrdahl, Håkon Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walland, Sverre Beck Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegård, Edvard Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

Herrer Veteran 35-49 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eika, Bendik Klubb Rustad Idrettslag Klasse Herrer Veteran 35-49 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Garnes, Lennart Klubb Rustad Idrettslag Klasse Herrer Veteran 35-49 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Herrer Veteran 50 år og eldre - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tomter, Morten Klubb Rustad Idrettslag Klasse Herrer Veteran 50 år og eldre Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevvatne, Emilia Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finsveen, Thea Olava Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakonsen, Julie Modvar Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lillesveen, Tiril Stausland Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Constance Johannessen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nygaard, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snyder, Hedvig Marit Schjerpen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Tuva Hagen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandberg, Sonja Wasserfall Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Emilie Asp Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindvall, Siri Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osvoll, Marie Hektoen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrefsrud, Eva Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teklemariam, Nardos Yacob Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 4 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 16 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garnes, Jenny Lillehagen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haakonsen, Heidi Modvar Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lerkerød-Strupstad, Alma Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyche, Jenny Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyborg, Ragnhild Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Josefine Garlie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandnes, Maja Emily Linnea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Syrdahl, Åse Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tlstovic, Sofia Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 7 år Øvelse 1 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ajer, Edvarda Marisol Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flatabø, Mari Berge Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fornes, Leah Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moldestad, Ragnhild Eintveit Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Josefine Garlie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røsand, Pernille Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stende, Ella Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tvete, Tiril Ryssmo Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vasskog, Louise Diesen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wisløff-Svendsen, Oda Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvrebø, Sigrid Tingstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Hedda Ræstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen-Holth, Sonja Hermine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Füsting, Tilda Louisa Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolevatova, Uliana Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauglo, Signe Kollerud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Rikke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Presley, Noelle Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønnevik, Vilja Augusti Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Ella Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svarstad, Tiril Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørfonden, Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Menn senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flydal, Jon Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Indby, Ivar Hesselberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Smenes, Atle Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02