Hopp til innhold

Superski-Cup langrenn 13-14 år

Oslo skikrets inviterer til Superski-Cup i langrenn for klassene 13-14 år (født 2008 og 2009 og gjelder kun for utøvere i Oslo skikrets). Cupen er frivillig og består av 11 renn arrangert av skiklubber i Oslo skikrets. For å få premie må man delta på 5 renn, det går fint å delta på flere, men det er de fem beste resultatene som blir tellende i cupen. Resultater fra cupen blir publisert i Team Oslo app og på kretsens internett sider. Ytterligere informasjon om hvilke renn som inngår i cupen og cup-informasjon generelt finnes i Team Oslo appen. Det er også sendt invitasjon og informasjon om cupen til din skiklubb i Oslo. Cupen startet allerede uke 1 - så renn fra før påmeldingsfristen vil være også bli tatt med som tellende Jenter/Gutter 13 født i 2008 og Jenter/gutter 14 Født 2009

  • Når: 8.1 - 21.03.2022
  • Hvor: Oslo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Eggen, Lukas Quarre Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse annet

G 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Wangensteen, Bjørn Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse annet

J 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Vines, Asta Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse annet

J 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse annet
NIF-EPI01, 01
VM snøsport