Hopp til innhold

Kretsrenn med Renn #5 i SNN Cup

Pioner ski inviterer til Kretsrenn og renn #5 i SNN Cup for 13-16 åringer. Løpet er i fristil. Det blir sonerenn for løpere fra 8 tom 10 år.

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Finnsnes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Sondre Martin Klubb IL Pioner Ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkse-Pettersen, William Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torbergsen, Eljar de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Gad William Sletten Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ismail, Abdurahman Beshir Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Nathaniel Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frihetsli, Magnus Wallevik Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiskel, Jørgen Sørgård Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlstad, Håkon Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alterskjær-Sørgård, Tinus Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratland, Odin Elias Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Alexander Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rydeng, Erlend Moen Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Carl Herman Sletten Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen, Henrik Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Frihetsli, Konrad Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Even André Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygaard, Eldar Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinholtsen, Henrik Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alterskjær-Sørgård, Tiril Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiråmo, Oda Marie Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Valnes, Ada Olea Dahlkvist Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkse-Pettersen, Synne Klubb IL Pioner Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Emma Adelene Klubb IL Pioner Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen-Mo, Frøya Gudrun Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiskel, Marie Sørgård Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Gudrun Sørgård Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Hanna Brynjulfsen Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning-Vaeng, Iben Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørensen, Mathea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vars, Siren Lykke Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østvik, Sarah Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Utne, Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmer, Lise Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Liv-Iris Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Movinkel, Lars Hanstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Eirik Dagssønn Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Skog, Rune Klubb Bjerkvik IF Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
VM snøsport