Hopp til innhold

KM Langrenn stafett, Troms

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Rustahøgda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eriksen, Bjørn-Anders Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fjellå, Vegard Oliver Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Foshaug, August Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grønstrand, Andreas Lindgård Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Helgesen, Daniel Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Norman, Sebastian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett

J 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fakstad, Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett

K junior-senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Utne, Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse K junior-senior Øvelse 3x5 km stafett

M junior-senior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Finbakken, Ivar Eldor Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ims, Helge Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lundamo, Simen Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Movinkel, Lars Hanstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjelle, Andreas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M junior-senior Øvelse 3x5 km stafett
NIF-EPI03, 03