Hopp til innhold

Karusellrenn 2-2022

  • Når: 20.01.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Langeland skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse FH gutar Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 20.01.2022 Klasse FH jenter Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 20.01.2022 Klasse FH kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 20.01.2022 Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse FH menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 20.01.2022 Klasse FH menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 20.01.2022 Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50
Start 20.01.2022 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50
Start 20.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 75
Start 20.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2022 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 75
Start 20.01.2022 Klasse UTAN TID Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km fri

Føresette og funksjonærar - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Trine Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Boge, Julie Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Følid, Ida Johanne Kårstad Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Grøteide, Lars Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Holsen, Inge Naustdal Klubb Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Kjølstad, Beate Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Kleiven, Jorunn Liv Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Kårstad, Solveig Grimelid Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Kårstad, Bent Vidar Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Langset, Hanne Rosvoll Klubb Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Langset, Saga Rosvoll Klubb Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Litsheim, Charles Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Sande, Ole-Jakob Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Sellevold, Øystein Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Skaflestad, Runar Klubb Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Smaamo, Per Jarle Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Steindal, Kristine Klubb Førde IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Stenvig, Jeanette Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Jølster IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Sygna, Caroline Farsund Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Sygna, Kjell Ivar Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Viken, Linda Merethe Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA
Navn Øvrebø, Stein Erik Klubb Gaular IL Klasse Føresette og funksjonærar Øvelse JA

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikenes, Sverre Stadheim Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Henden-Pedersen, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Daniel Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Råheim, Amalie Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storhaug, Håkon Hovland Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Casper Farsund Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, David Landro Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Adam Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhus, Samuel Sandnes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Litsheim, Tor Alnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Boge, Eivind Øvrebø Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Grinde, Ragnar Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Aksel Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Jens Mo Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Henden-Pedersen, August Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Kasper Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Johannes Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Mo, Ole Kristian Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Olai Kirkebø Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Sven Sæle Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Skaflestad, Olai Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Stenvig, Aksel Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Gabriel Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Tysse, Ulrik Hjellbakk Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berqvam, Eivind Holsen Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Boge, Marius Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kapstad, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Magnus Solheim Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Lars Astad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berqvam, Eivind Holsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Kristoffer Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegrenes, Johannes Ask Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaflestad, Liam Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvberg, Julian Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Ann Kristin Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Mathilde Juklestad Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bell, Oda Johanne Kjølstad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagevik, Elvira Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berqvam, Vilde Holsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bjørset-Hirth, Tilde Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bjørvik, Amalie Lunde Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Bjørvik, Frida Øren Klubb Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Eikenes, Kaia Stadheim Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Følid, Louise Kårstad Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Astrid Holvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Langset, Alva Rosvoll Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Nyhammer, Ida Nes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Råheim, Linnea Gjelsvik Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Smaamo, Martine Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergtun, Malin Christine Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Mathea Vestre Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Botnen, Sigrid Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hofseth, Solveig Cathrine de Silva Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Huus-Sellevold, Erle Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeie, Malena Gudvangen Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Pernille Farsund Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiken, Tiril Kalland Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Czarny, Nikola Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Andrea Hermine Os Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ryste, Bodil Vartdal Klubb Gaular IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husa, Elias Amsrud Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Ola Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri

UTAN TID - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse UTAN TID Øvelse 1 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse UTAN TID Øvelse 1 km fri
NIF-EPI01, 01
VM snøsport