Hopp til innhold

Sonerenn Midt Troms - klassisk

Bardu IL Ski ved har gleden av å innby til sonerenn på Storlømyra skistadion lørdag 15. januar 2022. Skirennet arrangeres i klassisk stil. Rennet har vanlig klasseinndeling fra og med 8 år til og med senior og funksjonshemmede. Rennet vil bli gjennomført iht de gjeldende COVID bestemmelser som er gitt for arrangement utendørs. Dette innebærer kohorter på max 100 personer for aldersbestemte opp til og med junior og max 20 personer totalt i seniorklassene.

  • Når: 15.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bardu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse Menn veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tøllefsen, Eidar Viktor Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vaeng, Eivinn Olin Klubb IL Pioner Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Gad William Sletten Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Antonsen, Erik Walle Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Trym Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midttun, Peder Jostein Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Oscar Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Kolbjørn Aasvang Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endregaard, Jakob Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossbakk, Noah Presthus Klubb Salangen IF Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Midttun, Kristoffer Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Carl Herman Sletten Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugland, Tobias Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Even André Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lind, Even Alexander Rydningen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nygaard, Eldar Klubb Senja Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Haakon Smines Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollid-Jensen, Alexander Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollid-Sørgaard, Jon Ola Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterhus-Nabizade, Jakob Nåros Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espnes, Leonora Øvre Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gullhav, Elvine Jakobsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Valnes, Ada Olea Dahlkvist Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Martine Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Aleksandra Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Evelyn Johanne Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkse, Aria Østvik Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinsen, Gudrun Sørgård Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nitteberg, Hanna Brynjulfsen Klubb Senja Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning-Vaeng, Iben Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strømsør-Bygdevoll, Emilie Sofie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Mathea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vars, Siren Lykke Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvik, Sarah Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Movinkel, Lars Hanstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgli, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Knut Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 5 km klassisk
nif-epi04, 04
VM snøsport