Hopp til innhold

Equinor NC Vind

På vegne av Norges Skiforbund ønsker Vind IL velkommen til Equinor Norgescup for senior 28-30. januar 2022 på Vind skistadion på Gjøvik. Påmeldingen vil være åpen i perioden 10-24. januar.

  • Når: 28.1 - 30.01.2022
  • Hvor: Gjøvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bårdseng, Anna Klubb NMBUI - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dehn, Marthe Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Angell, Tori Klubb Odda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Brudermann, Katharina Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Bårdseng, Anna Klubb NMBUI - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Dehn, Marthe Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Fenne, Hilde Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hals, Camilla Helene Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hatling, Andrine Øverland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Larsson, Moa Maria Olivia Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Stræte, Tuva Aas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Ulvang, Runa Nykkelmo Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles
Navn Øygard, Marit Klubb Rogne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 20 km fri felles

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Julie Henriette Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fenne, Hilde Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Jordheim, Guro Klubb Hemsedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Gunlaugsdatter Klubb Heddal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lie, Ellen Søhol Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sørum, Thea Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Wright-Hagen, Ingrid Kristine Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Øygard, Marit Klubb Rogne IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Carlyle, Jack Klubb AIAWCA Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Endrestad, Sebastian Dorich Klubb CHI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Evensen-Lie, Eskil Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Horelt, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Idland, Eirik Klubb Figgjo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jakobsen, Kristian Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Solheim, Jan Marcus Nielsen Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Uhlin-Engstu, Even Klubb Heddal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wolfe, Hamish William Drysdale Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bekken, Sivert Klubb Kvikne IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bucher-Johannessen, Christian Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bucher-Johannessen, Fredrik Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Carlyle, Jack Klubb AIAWCA Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Endrerud, Hans Christian Klubb Nordre Land IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Endrestad, Sebastian Dorich Klubb CHI Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Engdahl, Jonas Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Evensen-Lie, Eskil Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Galåen, Håvard Kne Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Garli, Odin Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hellandsvik, Ådne Klubb IL Norborg Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Horelt, Tobias Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Lier, Emil Håkon Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Lio, Øyvind Aalling Klubb Bjerke IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Mestvedthagen, Sevat Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Næss, Øistein Fagerli Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Reinemo, Per Ivar Sølie Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Skrede, Vegard Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sverdrup, Kristoffer Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sørensen, Lars Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Tolo, Henrik Vik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Wolfe, Hamish William Drysdale Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Harald Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Andersson, Axel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Berset, Kristoffer Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bjørtomt, Johan Heni Olsen Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Brøto, Emil Intelhus Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Endrestad, Sebastian Dorich Klubb CHI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Frøseth, Håkon Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Garli, Odin Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gløersen, Herman Møller Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Mats Alexander Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn He, Qinghang Klubb Trysil IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hella, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hellandsvik, Ådne Klubb IL Norborg Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hope, Jon Rolf Skamo Klubb Hyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hopland, Isak Nikolai Klubb Hardbagg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Håbrekke, Magnus Øyaas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Idland, Eirik Klubb Figgjo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Linheim, Marcus Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Porsanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Seeberg, Even Olaus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sivertsgård, Vegard Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skaanes, Håkon Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Skogvold, Kristian Erling Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Snellingen, Ola Nygård Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stokkeland, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sverdrup, Kristoffer Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vesterås, Marius Viken Klubb Varde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vika, Jonas Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Øygard, Harald Klubb Rogne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04
VM snøsport