Hopp til innhold

OBOS Oslo Skifestival - Østlandsmesterskapet for junior 2022

OBOS Oslo Skifestival er i 2022 Østlandsmesterskapet for junior. Alle jenteklasser går 5 km fristil individuell start og alle gutteklassene går 10 km fristil individuell start. Følg med på osloskifestival.no for info.

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Nina Galtung Klubb Idrettslaget Try Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Solem, Vilde Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Stella Lucia Bettum Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Amanda Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-Hansen, Vida Wiig Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jutkvam, Oda Wilhelmine Thorland Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lydersen, Josefine Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Siri Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Synne Lindbergsengen Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsson, Filippa Karen Blakstad Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Pernille Alexandra Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Aurora Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Alfstad, Eva Liheim Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hareland, Ane-Marie Berget Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorenzen, Rikke Bogdanovski Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rafen, Oda Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Alma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Siri Galtung Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Pia Young Klubb Njård Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østreng, Mia Jenny Nygaard Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brattlien, Sigurd Høisæter Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grande, Eirik Berling Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Koller-Sato, Magnus Olav Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarbakke, Hans Paolo Matcovich Klubb Bærums Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bade, Halvor Røise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkedal, Daniel Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruksås, Iver Brekke Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidissen, William Klubb Idrettslaget Try Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Husnes, Noah Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutzen, Tobias Koi Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Mikkel Sandbakk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesse, Henrik Schioldborg Klubb Idrettslaget Try Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Casper Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Idrettslaget Try Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvsåker, Jakob Fiskaa Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Borbe, Fredrik Tolås Klubb Sørkedalens IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Giæver, Adam Nils Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Norges Skiforbund Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Milvang, Sindre Esmann Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sogn-Larssen, Lauritz Klubb Idrettslaget Try Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østbu, Fredrik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04