Hopp til innhold

SBM #6 KM Sprint fristil

Molde og Omegn Idrettsforening, langrenn inviterer til: Kretsmesterskap i Møre og Romsdal skikrets og 6.rennet i SBM cup2021/22 Stilart: Fristil sprint

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skaret
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G7 Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J7 Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Karl Olav Tosterud Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordvik, Helge Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øye, Jonas Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Harald Klubb Bøfjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldheim, Håkon Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bruseth, Magnus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Silseth, Amund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Ingrid Klubb Bøfjord IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Elida Rødseth Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vestre, Hedda Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eidem, Victoria Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Schnabel-Malmedal, Manja Isabella Daniela Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestre, Helle Myklebust Klubb Valldal IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Endre Klubb Batnfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Engdahl, Eskil Klubb Torvikbukt IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Harstad, Erik Klubb Batnfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01
VM snøsport