Hopp til innhold

Midt-Norsk Mesterskap 2022

Molde og Omegn Idrettsforening ønsker alle 13-16-åringer i Midt-Norge velkommen til mesterskap i Molde!

  • Når: 12.2 - 13.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Skaret
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selvik, Victoria Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
VM snøsport