Hopp til innhold

Tour de Bærum skicross 2022

Årets Tour de Bærum følger med på regler og restriksjoner for hva som kan gjennomføres av renn. Hovedmålet er å gjennomføre Jutulcrossen som er cup renn i Møller Cup. Skicrossen blir i år Tour de Bærum Skicross 2022, og arrangeres av klubbene Haslum, Jardar og Jutul. Rennet går over to dager, hvor de eldste går renn lørdag 29. fra J/G 13 år og oppover. J/G 12 år og yngre går søndag 30. Foreløpig påmeldingsvindu er satt mellom 27. desember og 25. januar. Det vil ikke bli anledning til etteranmelding.

  • Når: 29.1 - 30.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Vestmarka Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.01.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andenes, Henrik Oppheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berglund, Mats Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Oscar Solheim Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjaaland, Sander Grindvold Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bottolfsletten, Ebbe Haugland Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brennhovd, Tideman Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brodin, Eirik Falck Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bronken, Oliver Amadeus Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Jonathan Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Corneliussen, Lukas Walle Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlsrud, Snorre Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingbø, Villas Klubb Jutul IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flynn, Oscar Johannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Francke, Sverre Hessevik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gilså, Herman Reenaas Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerding, Olav Prokosch Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grangård, Eirik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Andras Bergersen Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hareide, Matias Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Marcus Tryaire Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heen, Ola Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Sverre Skjalgsson Ranhoff Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håvie, Thomas Bendik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ifarness, Jonas Kolberg Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Vetle Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Keller, Liam Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Killingberg, Martin Olsen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn, Petter Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kråkenes, Oskar Solsvik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien, Julian Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien-Vesterlid, Olai Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lille, Nilas Sæth Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Sverre Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillegraven, Torkil Sollien Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Sivert Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunderby, Leon Bjåstad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunderby, Leon Bjåstad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngaas, Fredrik Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiesen, Leo Barstad Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Aksel Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moslet, Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklatun, Ola Jacobsen Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Falk Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsson, Carl Andreas Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Puntervold, Gustav Heir Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Quist-Hem, Finn Arne Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Quist-Hem, Jo Einar Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raistrick, Tor Ocean Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Randgaard, Nicolai Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rossvoll, Ludvig Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schybergson, Axel Tindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smith, Johan Søvik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Håkon Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steene-Johannessen, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svedberg, Theodor Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Halvor Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorseng, Mads Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøien, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vingerhagen, Simon Isak Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wierli-Juvet, Mads Nicolay Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wik, Mikkel Soldal Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Økland, Olav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Årskog, Gabriel Lippert Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Oliver Bjørnødegård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Belander, Iver Reimers Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg-Lunder, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Mads Stavang Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøthun, Nikolai Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Sondre Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Danielsen, Oscar Willy Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Ludvig Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebø-Skas, Jakob Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Flåta, Ulrik Steinstad Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosshaug, Magnus Roald Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjetøy, Martin Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gløersen, Lyder Horni Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Mathias Thøgersen Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukås, Christoffer Johan Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Heli-Haugestøl, Henrik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongerud, Storm Skåre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lofterød, Lars Torp Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundgaard, Andreas Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Oskar Overvåg Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nord, Teodor Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Trygve Skogly Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ratikainen, Oscar Konrad Landquist Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Resen-Fellie, Theodor Daniel Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sexe, Frikk Vigleik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Matteo Løne Klubb IL Jardar Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akcora, Conrad Karlsen Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bernseter, Adrian Moner Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Herman Solheim Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjaaland, Marius Grindvold Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Cock, Kristian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fardal, Olav Liset Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Francke, Trygve Hessevik Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gausdal, Oskar Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjertsen, Christian Kleven Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Martin Midtbø Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Holtleite, Noah Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Leopold Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordberg, Birger Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pycroft, Vetle Olander Brennekåsa Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Randgaard, Jacob Hveding Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rowe, Sebastian Alexander Engh Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud, Vetle Friis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarpaas, Andreas Bergkåsa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Brage Marker Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stene, Mons Fagerli Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøno, Harald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Austefjord, Lukas Gjerde Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonge, Halvard Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brunsdon, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Vebjørn Hove Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jevanord, Magnus Rørlien Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Wilhelm Klemet Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Fredrik Johan Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alme, Eirik Krog Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Nicolai Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakkan, Henrik Hornstuen Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Beck, Henrik Gjefsen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berglund, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørknes, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Breiby, Håkon Vreim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Corneliussen, Markus Walle Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Coucheron, Sverre Sandvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalby, Marius Eilif Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Henrik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dverseth, Aksel Aalberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dæhlin, Daniel Markovski Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eitran-Kjos, Haakon Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekvik, Noah Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Falck-Haug, Brage Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Falck-Pedersen, Felix Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Herman Helling Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Mads Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Mads Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gottås, Even Søe Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Erik Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Georg Wendt Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Harang, Gustav Reinholdt Viggen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Frikk Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mikkel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Lorentz Peter Høiback Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalbakken, Eirik Enghaug Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kise, Marcus Thyri Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Iversen, Lars Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarme, Markus Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lima, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Brage Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meisingset, Elias Elvsveen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Morkemo, Johannes Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevøy, Ole Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordal-Randem, Even Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagberg, Anton Sven Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schumann, Olai Lofthus Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjöström, Sverre Grøtting Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Birk Marker Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenseth, Emil Utby Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stålem, Herman Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Fredrik Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Therkelsen, Jacob Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tong, Timothy Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Toppe, Martin Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Ulrik Harris Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vasvåg-Snellingen, Birk Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wierli-Juvet, Conrad Klubb IL Jardar Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Winje, Malte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Basnes, Håkon Borg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bernseter, Andreas Moner Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christie, Oliver Vavik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Clark, Thomas Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Croitoru-Hentea, David Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalevoll, Theodor Øymo Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Anton Kolrud Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fardal, Sondre Liset Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Favero-Storm, Matteo Lino Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Henrik Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Henrik Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grønvold, Aksel Schou Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gullhaugen, Oskar Nerheim Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoffmann, Jakob Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Oscar Henrik Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjæstad, August Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvale, Lars Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langelid, Adrian Gowers Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lind, Herman Øwre Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lofterød, Ola Hanevold Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lüttichau, Wilhelm Minothi Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjærum, Johan Røyneberg Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Olav Bjørseth Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordahl, Mathias Nikolai Gaare Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordberg, Gustav Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordli, Noah André Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ombustvedt, William Kolderup Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Qi, Yiming Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitevold, Ole Klubb Jutul IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagberg, Aksel Gunnar Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sauban, Emile Francois Louis Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sejersted Bødtker, Fredrik Frølich Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Shao, Yidar Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smith, Philip Olsen Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerseth, Gustav Jørgensen Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsvåg, Alvar Bø Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straume-Smith, Iver Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømquist, Didrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen-Iversen, William Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen-Rake, Sverre Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torpe, Hans Eri Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Udnæseth, Kristian Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wegge, Sverre Hjortås Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wicklund, William Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østberg, Trym Maximilian Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østengen, Jon Finne Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Louise Pauline Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Akcora, Mimmi Karlsen Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Julia Furseth Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjartnes, Helene Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørke, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Breiby, Live Vreim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Elton, Stine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Falck-Pedersen, Emily Isabelle Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Felumb, Ingrid Glomsaker Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grönvall, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hauge, Vilde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høydahl, Hannah Olava Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håvie, Andrea Johanne Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jacobsen, Linnea Hagen Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarnæss, Milla Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jebsen, Cornelia Amalie Høiback Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Killengreen, Anne Elisabeth Ligaard Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kofoed, Sofie Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Evelina Fredrika Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvaas, Johanna Jelstad Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lång-Gisholt, Elma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkelsen, Mathea Aune Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myckland, Leah Emilie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordengen, Sangmo Elise Thargyal Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Emma Storhaug Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Ada Liavaag Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinemo, Nora Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mari Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rokne, Josefine Nesheim Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud-Olsen, Lykke Marie Elfride Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schou, Embla Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad-Mellander, Lovisa Maria Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsvik, Inga Clausen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Utne, Klara Katrine Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Valderhaug, Thelma Omang Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Christine Elise Bye Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Ida Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ankarstrand, Martine Krogh Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Aranjos-Sand, Alva Elise Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Thea Dalsøren Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørkevoll, Marie Lyng Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Carlsen, Tiril Lund Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Cathrine Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Eva Linnea Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Sofia Oline Helling Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Louise Helene Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmesland, Live Foss Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvale, Live Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvia-Midthaugen, Ingrid Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Langangen, Julia Robertson Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Jenny Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Meaas, Astrid Johanna Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mielnik, Maja Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevøy, Åse Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Obel, Marie Leirvik Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rogdar-Pecqueux, Laila Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Nina Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Senstad, Simona Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Søndergaard, Sofia Fonn Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ugland-Lomsdalen, Sophie Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Blume, Anine Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Heen, Mie Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellberg, Solveig Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Ragna Doseth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiesen, Eira Barstad Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nervold, Martine Vestveit Klubb IL Jardar Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nord, Aurora Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Raistrick, Sky Elizabeth Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinemo, Liv Borchgrevink Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Sunniva Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Takle, Kira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Frida Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Aranjos-Sand, Blanka Helene Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Margrethe Engenes Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brodin, Nora Falck Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Cock, Ive Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Oda Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Julie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Mathilde Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklatun, Tiril Jacobsen Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyberg, Louise Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Olsen, Kira Cesilie Lannem Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Schou, Une Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand-Huber, Ida Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume-Smith, Mali Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Søderberg, Oline Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Emblem, Nora Sjøvik Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjennbakken, Marie Frydenberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Akselsen, Ulla Lunøe Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Höglund, Hanna Mabel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier-Nilsen, Kaja Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyberg, Marie Rotevatn Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ebba Jonth Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Fanny Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasebø, Selma Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Austefjord, Lydia Gjerde Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Avice, Mia Landsverk Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergman, Ellinor Elvira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkeland, Julie Solheim Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Sanna Stavang Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brekke, Julie Holmsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bronken, Tilde Victoria Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Amanda Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brun, Agnes Haslestad Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye-Nohr, Margit Emelda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye-Nohr, Nora Aleksandra Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Dina Bø Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Førland, Cecilia Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerding, Live Prokosch Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gløersen, Olava Horni Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldsen, Celina Boon Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoffmann, Ingri Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holden, Olivia Caroline Løvmon Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Helle Elstad Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jahren, Celine Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jovum-Sterud, Kornelia Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaupang, Iben Minothi Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Koren, Pernille Stålhane Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefdahl, Nora Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien-Vesterlid, Emine Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lille, Agnes Sæth Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lofthus, Agnes Aass Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Anne Gjermundshaug Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvaas, Rebekka Jelstad Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Meaas, Ida Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nesbakk, Aurora Qvist Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Emilie Langeland Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Resen-Fellie, Mathilde Helen Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Resen-Fellie, Mathilde Helen Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schou, Nora Tomine Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæther, Wilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sexe, Ea Eline Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeid, Anna Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Victoria Kampesveen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stamsø, Sofie Danielsen Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavik, Saga Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Helene Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Maja Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenstvedt, Mille Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Saga Solum Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strønen, Julia Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Turku, Ayla Sagen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wee, Ane Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilberg, Marie Hordvik Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belstad, Sophia Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Erle Asper Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergman, Ellinor Elvira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elgesem, Siren Svanes Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellefsen, Kamille Lossius Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gløersen, Olava Horni Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gussiås, Linde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gäbler, Selma Marie Snellingen Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hallén-Hasaas, Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haver, Henni Dahl Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jarnæss, Emily Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jevne, Sunniva Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalbakken, Ingrid Enghaug Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kallåk, Erle Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kinck, Ane Gulsvik Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarven, Alma Dirdal Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Malena Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myckland, Vilde Marie Nielsen Klubb IL Jardar Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rowe, Alva Marie Engh Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Julie Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sexe, Ea Eline Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sobhieh, Amina Fahid Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenstvedt, Sofie Aanes Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strønen, Julia Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartberg, Emine Wiik Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørngård, Emilie Rundhovde Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wee, Sanna Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 2 km fri

K 19/20 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 2 km fri

M 17 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 2 km fri
NIF-EPI01, 01
VM snøsport