Hopp til innhold

Equinor NC

NC kl 17 og 18 år

  • Når: 11.3 - 13.03.2022
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01
VM snøsport