Hopp til innhold

Kick The Limits 2022

Kick The Limits er et åpent "mesterskap" for mennesker med utviklingshemning i grenene langrenn og alpint. Dette er en helg med konkurranser i langrenn og alpint med høy faktor av sosialt samvær, fokus på trygge rammer og personlig mestring. På vegne av Norges Skiforbund inviterer ViVil IL i samarbeid med Lommedalen IL og Bærums Verk og Hauger Idrettsforening som tekniske arrangører, til den fjerde utgaven av Kick The Limits 11. - 13. mars 2022. Påmelding til deltakerbankett: Send epost til livsindingl@gmail.com med fullt navn på deltaker og evt. ledsagere/gjester samt totalt antall billetter og evt. allergier.

  • Når: 11.3 - 13.03.2022
  • Oppstart: 16:00
  • Hvor: Gullhaug
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Deltakerbankett Øvelse JA Startkontingent 500
Start 12.03.2022 Klasse Deltakerbankett Øvelse JA Startkontingent 500 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Felles Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse UH barn Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse UH barn Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse UH barn Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse UH barn Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2022 Klasse UH barn Øvelse Supersprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Deltakerbankett - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstum, Leif Tore Klubb Selbu IL Klasse Deltakerbankett Øvelse JA

Kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Kristin Båsen Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri
Navn Sødahl, Katrine Dypvik Klubb Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holt, Mari Nafstad Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri
Navn Langø, Elisabeth Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Frida Røttesmo Klubb Overhalla IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjevik, Tove Klubb Vivil Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Krukhaug, Kristin Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Nyhus, Kristin Marie Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Holt, Mari Nafstad Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Kjevik, Tove Klubb Vivil Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Krukhaug, Kristin Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Kristin Båsen Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Stene, Frida Røttesmo Klubb Overhalla IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri
Navn Sødahl, Katrine Dypvik Klubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

Kvinner senior - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønvold, May Klubb Larvik Ski Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri
Navn Holt, Mari Nafstad Klubb Oppstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri
Navn Kjevik, Tove Klubb Vivil Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri
Navn Larsen, Kristin Båsen Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri
Navn Sem, Pernille Merckoll Klubb Vivil Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri
Navn Stene, Frida Røttesmo Klubb Overhalla IL Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri
Navn Sødahl, Katrine Dypvik Klubb Klasse Kvinner senior Øvelse Supersprint fri

Menn junior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgdahl, Herman Røhme Klubb Klasse Menn junior Øvelse 5 km fri

Menn junior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgdahl, Herman Røhme Klubb Klasse Menn junior Øvelse sprint fri
Navn Villkorn, Ville Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse sprint fri

Menn junior - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgdahl, Herman Røhme Klubb Klasse Menn junior Øvelse Supersprint fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagnes, Andreas Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Lorås, Vidar Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri

Menn senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melhuus, Knut Rødevand Klubb Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 3 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Cristian Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Kinneberg, Haakon Andre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjelgård, Henrik Gjertsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Rudshagen, Øyvind Halvorsrud Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Ruud, Morten Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Røskeland, Christopher Jonathan Bekkelund Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Røstum, Leif Tore Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Schia, Torger Helle Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Steihaug, Rolf Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Svarverud, Tom Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Trana, Kristian Hårstad Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Winsnes, Kristian Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Cristian Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Kinneberg, Haakon Andre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Morten Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røskeland, Christopher Jonathan Bekkelund Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Røstum, Leif Tore Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Steihaug, Rolf Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Trana, Kristian Hårstad Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Winsnes, Kristian Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri

Menn senior - Supersprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Cristian Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Kinneberg, Haakon Andre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Kjelgård, Henrik Gjertsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Rudshagen, Øyvind Halvorsrud Klubb Vivil Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Ruud, Morten Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Røstum, Leif Tore Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Schia, Torger Helle Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Steihaug, Rolf Klubb Alvdal IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Ulvedal, Ivar Klubb Veten IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri
Navn Winsnes, Kristian Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse Supersprint fri

UH barn - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Aurora Klubb Bækkelagets SK Klasse UH barn Øvelse 1 km fri
Navn Lystad, Ea Møllerop Klubb Klasse UH barn Øvelse 1 km fri

UH barn - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birketvedt, Jakob Klubb Kjelsås IL Klasse UH barn Øvelse 5 km fri

UH barn - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Aurora Klubb Bækkelagets SK Klasse UH barn Øvelse sprint fri
Navn Lystad, Ea Møllerop Klubb Klasse UH barn Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03