Hopp til innhold

KM-Lang Klassisk Akershus

RESULTATLISTER, STARTLISTER OG ANNEN INFO LIGGER NÅ PÅ HJEMMESIDEN, GIL.NO. NB! Alle ledsakere/foreldre må på grunn kontroll i forhold til smittevern registrere seg for å kunne være på stadion. Link til registrering finner dere på klubbens hjemmeside eller link i program. DET ER IKKE LENGER MULIGHET FOR ETTERANMELDING. Gjerdrum IL og Åsen IL inviterer til KM-Lang i klassisk stil med fellesstart for klassene 13 år og eldre. Klassene 8-12 år er med normal distanse og intervallstart. Smittevernsregler kan gjør at rennet eventuelt blir gjennomført med intervall start. Beskjed om dette vil eventuelt komme dager før rennstart. For mer info: se innbydelse som ligger som vedlegg. Det vil fortløpende komme info her når dette er klart.

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Røtterudmoen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Ludvig Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granås Johansen, Emil Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønning, Kasper Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsmo, Jacob Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Müller, Simon Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønnestad, Iver Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sabier, Nicolai Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Fredrik Pellerud Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrset, Edvard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østby-Johansen, Even Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Magnus Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, August Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granaas, Kasper Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kibsgaard-Johannessen, Mons Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langedrag, Sindre Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lipiszko, Julian Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandmo, Ludvik Enger Klubb Frogner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skånhaug, Leon Zia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætre, Even Vamsæter Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæves, Ulrik Klubb Gjerdrum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ørnes, Sondre Engdal Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bru, Eskil Johannessen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grønning, Oskar Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kringen, Peder Vilhelm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nagel-Dahl, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen, Peer Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vebostad, Jacob Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wøien-Jensen, Jacob Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Saugen, Emil Alexander Steinbru Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Vetle Bruneberg Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aasen, Odd Mathias Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Alfred Hæreid Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Higraff, Jonas Wifladt Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korsmo, Jan Mikkel Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myklebust-Wold, Simen Velandia Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Müller, Jesper Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordal, Herman Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordfjeld, Emil Matheo Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyhus, Sverre Oppegård Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Romanczyk, Jan Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønnestad, Aksel Sanden Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stakvik, Storm Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomassen, Daniel Fernås Klubb Åsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utsigt-Karlsen, Leon Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wrangell, Nikolai Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Vetle Wold Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakke, Tristan Røang Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barnevik, Oscar Julius Horvei Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Byhring, Wilmer Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Edseth, Alm August Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Enger, Oliver Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensrud, Oscar Parelius Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønning, Filip Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Zander André Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallingstad, Sander Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Philip Aleksander Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihlen, Nikolai Bruksås Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Frikk Kibsgaard Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lehtonen, Erik Alexander Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrset, Martin Klubb Gjerdrum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørseth, Emma Ingeborg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ebbesen, Celine Sofie Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Granum-Myhre, Solveig Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hussain, Liza Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kringen, Berit Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillemæhlum, Nicoline Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordengen, Sangmo Elise Thargyal Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Romanczyk, Joanna Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sigvartsen, Malin Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stakvik, Tyri Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Hedda Bache Klubb Haslum IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyskeberg, Mathea Bergmann Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgum, Emma Gustavsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granaas, Julie Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Higraff, Emma Viktoria Wifladt Klubb Gjerdrum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engebretsen, Louise Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gråberg, Julie Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Amalie Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Lotte Solli Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Marstein, Synne Gaasø Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mihle, Vannessa Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen, Silje Nævdal Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Kristine Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romanczyk, Malgorzata Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rossvoll, Selma Varsi Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lillemæhlum, Lykke Kvien Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Taugland, Malin Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Torskangerpoll, Ida Marie Lund Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mathisen, Amalie Josefin Klubb Gjerdrum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hoven, Sara Bergsholm Klubb Gjerdrum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Ella Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoffmann, Ingri Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hussain, Meera Klubb Åsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Marte Morten Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kronborg, Ella Bertine Nilsson Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melby, Mia Rudi Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stiris-Dahl, Emile Klubb Gjerdrum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tangen, Tiril Emine Olsen Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Henda Seipajærvi Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engebretsen, Marthe Klubb Nesodden IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldbo, Signe Ruenes Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldbo, Synne Ruenes Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauso, Jenny Wøien Klubb Åsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jacobsen, Bethine Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knudsen, Ida Rutle Klubb Gjerdrum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kommisrud, Martine Berntsen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langedrag, Maren Sofie Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mancini, Isabella Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mellem, Amelia Johanne Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Hermine Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skånhaug, Adelia Zia Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staude, Agnes Filippa Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wærhaug, Elida Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lundin, Emma Hovengen Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rugsland, Christine Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Victoria Erika Elly Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Laukeland, Marie Haug Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lystad, Pia Frodahl Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fæste, Håkon Hatlen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bade, Halvor Røise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Grimsmo, Pål Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hov, Hannes Malte Klubb Lommedalens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Øksby, Henrik Stenersen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Ragnar-Kristoffer Bragvin Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Synnestvedt, Victor Samuel Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
nif-epi04, 04
VM snøsport