Hopp til innhold

NY DATO Kollmila

Kollmila må utsettes på grunn av lite snø i traseen. Ny dato er 9. mars kl 18:00 fra Hemingsæter Vi satser på kveldsrenn med stor fart fra Frognerseteren til Kollen tidlig i mars. Informasjon oppdateres løpende på arrangementets nettside. NGP Skifestival for utviklingshemmede inngår også i Kollmila-arrangementet denne dagen.

  • Når: 09.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Hemingsæter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2022 Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aarheim, Olai Mejlænder Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alm-edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aspelund, Kjetil Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørby, Aksel Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull, Anders Nikolai Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Damsund, Casper Frisholm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Emmerhoff, Vetle Fløgstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fossum, Jonathan Røine Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Furuseth, Joakim Espen Lysfjord Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagemo, Andreas Weider Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hassing, Haakon August Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heen, Ludvig Ombudstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helland, Aksel Annar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henne-madsen, Georg Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holbøll, Vilmer Carl Grønnern Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kaarbø, Herman Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Keiserud, Kristian Welo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ludvigsen, Ludvig Balchen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Leopold Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reigstad, Eirik Finborud Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjöqvist, William Erik Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærli, Inuk Veum Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Spilling, Edward Sebastian Dela Cruz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Standal, Jens Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thune-Larsen, Magnus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Trötscher, Christian Asklund Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ugland, Magnus Ernst Rustad Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulseth, Jakob Skraastad Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øktedalen, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 5 km fri felles

G 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakke, Sander Fystro Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baklien, Felix Hellgren Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bieker, Wilhelm Oppen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brækken, Tormod Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Egeland, David Korsaksel Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Elvestuen, Olaus Kolbenstvedt Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fuglesang, Martin Lerstøl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gausen, August Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haavind, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haig-Rise, Axel Alexander Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lidicky, Nuri Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mackenzie, Hugo William Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nikolaisen, Nils Anders Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Owen, Karl Anthony Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sætrang, Eivind Johnsrud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sætrom, Kristian Sjeggestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Waaltorp, Viktor Eikeseth Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Weiby, Ivar Bredvold Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 5 km fri felles

G 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarseth, Iver Ola Fløtre Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Guzman, Matteo Jensen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Harstad, Trygve Gjul Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hicken, Henrik Justus Johansen Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mathiesen, Mogens Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Omsland, Hauk Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørebø, Sondre Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vetlesen, Jonas Holte Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Øktedalen, Ådne Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 5 km fri felles

G 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gaarden, Edvard Hustad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svare, William Oscar Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aspelund, Andreas Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bernhoftsen-Banks, Luka Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Sigurd Løken Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafskjold, Sondre Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Svanæs, Haakon Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarheim, Sondre Mejlænder Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ballot, Pål Haande Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brox, Sigurd Haabeth Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ege, Wilmer Alexander Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjengstø, Markus Nilsen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kirkhus, Lavrans Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Michelet, Herman Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordklev, Jakob Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rosén, Karl Johannson Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærli, Aane Veum Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Takle, Harald Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ugland, Håkon Waldemar Rustad Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vetlesen, Helmer Martinius Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 5 km fri felles

G 9 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Berge, Ola Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Borgen, Edvard Slåttsveen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bugge, Frederik Fougner Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fladmoe, Jakob Tran Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flage, Eyvind Aas-Eng Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gedde, Viktor Sommerfeldt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haug-Hustad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høstan, August Behrens Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Normann, Andreas Lucenisio Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheistrøen, Sole Ovenstad Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sponheim, Kristoffer von Zernichow Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæle, Sondre Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Teigen, Jakob Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vagrum, Christian Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 5 km fri felles

J 10 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Biong, Ingebjørg Koren Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahll, Beathe Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fanebust, Sigrid Ulvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heiersjø, Anna Lønning Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heyerdahl, Hedvig Martine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampen, Heidi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kampen, Kari Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lunde, Constance Johannessen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Moen, Ada Margrethe Hodneland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nedrevåg, Margrethe Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Refsnes, Pia Boye Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandrup, Julie Louise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Spilde, Linnea Victoria Storaas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sørebø, Nora Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Takle, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tangen, Olivia Løberg Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Zachariassen, Dagny Risa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 5 km fri felles

J 11 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bugge, Helena Fougner Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Egner, Sofie Weider Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kirkerud, Sina Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lehovd, Ingrid Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ohrvik, Ulrikke Surnflødt Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rygh, Karoline Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Schöldström-Fiala, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Teigen, Jennie Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 5 km fri felles

J 12 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Braaten, Johanne Løken Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørs-Larsen, Emma Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Helland, Andrine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Omsland, Synve Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Reigstad, Mathilda Finborud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 5 km fri felles

J 13 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lund, Sara Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vagrum, Emilie Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 14 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Schöldström-Fiala, Kajsa Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brørs-larsen, Mia Sophie Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ekeland, Tuva Hytten Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Hjelmstad, Ane Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holden, Olivia Caroline Løvmon Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kirkerud, Hennie Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nedrevåg, Anna Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Nordberg, Sigrid Hausken Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sjöqvist, Ella Maria Hausken Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Skeid, Anna Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vetlesen, Kaja Holte Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 5 km fri felles

J 9 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Ingrid Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bjorå, Ingeborg Hoel Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Brenna, Julie Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Elvestuen, Kristin Kolbenstvedt Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Følling, Linnea Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Gran-Nilsen, Frida Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Kollerød, Hennie Haveland Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Løberg, Hedda Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mittelbach, Hannah Mathea Westeng Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Mjøen, Tuva Josefine Danino Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Myrhaug, Mia Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Norberg, Sunniva Linnea Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Russ, Lilje Marcela Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sæther, Karin Sletmoen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Teksten, Hanna Kirkehei Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Toftdahl, Nora Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 5 km fri felles

Kvinner junior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km fri felles

Menn junior - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri felles

UH Kvinner - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvik, Janna Myerscough Klubb Bækkelagets SK Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles
Navn Grønvold, May Klubb Larvik Ski Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles
Navn Vik, Toril Brynlund Klubb Oslo Skikrets Klasse UH Kvinner Øvelse 5 km fri felles

UH Menn - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garvik, Morten Klubb Seljord IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Kjelgård, Henrik Gjertsen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Reusch, Jørgen Jøranlid Klubb Heming, IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Ruud, Morten Klubb Heming, IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Schia, Torger Helle Klubb Koll, IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
Navn Wiker, Kristoffer Ersgaard Klubb Koll, IL Klasse UH Menn Øvelse 5 km fri felles
nif-epi04, 04