Hopp til innhold

Hemingrennet 2022

https://www.heming.no/Langrenn/Sidemeny/Heming-arrangementer/Hemingrennet.html Kretsrenn opp til og med 12 år. Landsrenn for 13 år og oppover. I henhold til gjeldene regler

  • Når: 01.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: OSLO
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 01.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aspelund, Kjetil Nyland Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Barstad, Odd Mathias Koppen Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Anders Nikolai Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Damsund, Casper Frisholm Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglesang, Thomas Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagemo, Andreas Weider Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Sivert Ola Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hassing, Haakon August Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heen, Ludvig Ombudstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Kaspian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hernæs, Petter Ræder Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Huser, Christian Røsholdt Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småkasin, Birk Sæther Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thune-Larsen, Magnus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarnes, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bieker, Wilhelm Oppen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breit, Sebastian Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnson, Patrik Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredriksen, Olav Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haig-Rise, Axel Alexander Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helliesen, Nicolay Bjørnevaagen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Aksel Høyer Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybak, Vegard Kristoffersen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Páh, Ferdinand Henriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Páh, Theodor Henriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røsland, Fredrik Berger Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skodvin, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrom, Kristian Sjeggestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wahlstrøm, Erik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiig, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Danbolt, Niels Petter Børve Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omsland, Hauk Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undheim, Georg Granlund Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Daniel Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Linnebo, Erlend Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hanoa, Alexander Giertsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Tobias Asp Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen-Holth, Oscar Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finnson, Peter Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gardsjord, Eirik Strømsholm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gythfeldt, Helge Øen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helliesen, Henrik Bjørnevaagen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Homberset, Halvard Lorange Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jøranli, Mikkel Koppang Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låhne, Ole Max Færden Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skavhaug-Flender, Albert Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sæle, Sondre Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tollefsen, Johan Christopher Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vagrum, Christian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wiljugrein, William Sunde Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ellinor Andrea Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Heidi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Kari Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Undheim, Agnes Granlund Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Emilie Henriette Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bugge, Helena Fougner Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjul-Sunde, Emma Linnea Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hvamstad, Ingrid Eikenes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlson, Veronika Witnes Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauring, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtskogen, Astrid Aurora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næss-Ulseth, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ohrvik, Ulrikke Surnflødt Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Karoline Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schöldström-Fiala, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westgaard, Iben Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aardal, Ingrid Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørheim, Agnes Talha Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Pernille Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gardsjord, Guri Strømsholm Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Graff, Ada Svanevik Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Andrine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hustad, Marianne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molland-Gisvold, Ingeborg Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Måseide, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omsland, Synve Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tørring, Henriette Sesvold Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Amundsen, Hedda Werring Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Amundsen, Nora Werring Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gray, Ada Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storhaug-Blom, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Årdal, Maria Arline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Schöldström-Fiala, Kajsa Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Charlotte Andrea Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skrindo, Maria Seierstad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Zwick, Vivian Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 9 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarlie, Emma Alexandra Dregelid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Austgulen, Matilda Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Bedini, Julia Francesca Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Breit, Hedda Emilie Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brenna, Julie Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dørre, Mia Vivanco Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Engelvoorn, Penny Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eriksen-Holth, Sonja Hermine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Gran-Nilsen, Frida Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Haneborg, Tiia Sophie Wennemo Klubb Hasle-Løren IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Hylland, Hege Rønjom Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Järte, Bianca Helene Elisabeth Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Norberg, Sunniva Linnea Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Pederstad, Sofie Sætre Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Pulone, Matilde Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Taule, Hedda Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Teksten, Hanna Kirkehei Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Wahlstrøm, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk felles

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Kjerstin Øhrn Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
nif-epi04, 04