Hopp til innhold

Tour de Reisa SNN Cup 1 fellesstart

  • Når: 05.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Saga Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse FH og åpen klasse Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 05.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH og åpen klasse - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH og åpen klasse Øvelse 3 km klassisk felles

G 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

Herrer veteran - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lunde, Halvor Klubb Røyken UIL Klasse Herrer veteran Øvelse 15 km klassisk felles

J 11 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 12 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Berit Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lenningsvik, André Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Suhr, Bjørn-Vidar Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
nif-epi04, 04