Hopp til innhold

Tour de Reisa sprint lørdag

  • Når: 04.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Saga Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.11.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse FH og åpen klasse Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Herrer veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 170
Start 04.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH og åpen klasse - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH og åpen klasse Øvelse 2 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bendic André Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Håkon Johan Sandmo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Mikkel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Kristian Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravna, Per Eivind Vylka Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilhelmsen, David Klubb Skjervøy IK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Hermann Strøm Klubb Skjervøy IK Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Uglehus, David Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Sander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Birch Olai Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Johannes Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Even André Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaasen, Jørend Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

Herrer veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Herrer veteran Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skallebø, Stella Andrea Klubb Skjervøy IK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Tilde Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skallebø, Elina Marie Klubb Skjervøy IK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedin, Maria Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skallebø, Tiril Bertine Klubb Skjervøy IK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Fride Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Alida Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 3 km fri

K 18 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 3 km fri

K 19/20 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 3 km fri

Kvinner senior - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 3 km fri

M 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
NIF-EPI02, 02
Daniel Nordby