Hopp til innhold

Martincrossen

Røa IL inviterer til skicross. Løypa utarbeides i samarbeid med ekspertisen på langrennscross i Norges Skiforbund og erfarne løypekjørere fra Røa IL. Martin Johnsrud Sundby bidrar til arrangementet og vil være til stede, og det blir flotte uttrekkspremier. Klasser fremkommer i påmeldingen. Distanser er noe kortere enn normalt, pga mye trøkk gjennom løypa. Vi benytter EQ Timing tidtagersystem, se mer informasjon på martincrossen.no. Rennet har en begrensning på antall deltagere.

  • Når: 21.03.2022
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: Røa
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aldrin, Magnus Bruserud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvik, Elling Konglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andenes, Henrik Oppheim Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bayegan-Harlem, Mathias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjartan, Mio Fredrik Tarøy Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkaas, Mathias Storbæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bretzeg, Peder Fritzner Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brunsdon, Alexander Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Anders Nikolai Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Damstuen, Storm Thrane Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Sune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Emmerhoff, Vetle Fløgstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch-bye, Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosser, Liam Brenden Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglesang, Thomas Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Galteland, Olav Handal Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gislefoss, William Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grangård, Eirik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hareide, Herman Nicolai Ingjer Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasle, Eldar Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hassing, Haakon August Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasven, Oskar Martin Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegertun, David Sandvand Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Aksel Annar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henne-madsen, Georg Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hika-Jenssen, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort, Johan Martin Gran Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holbøll, Vilmer Carl Grønnern Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtet-Lid, Sigurd Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovde, Philip Aasen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, William Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Carl Christian Pang Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaarbø, Herman Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Killingberg, Martin Olsen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kloster, Lars Fløymo Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knoph, Iver Måge Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kråkenes, Oskar Solsvik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvarsnes, Casper Elias Hammer Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunder, Casper Strømhylden Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Löfgren, Simon Kristian Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvaas, Edvard Magnus Klubb Ready Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiesen, Leopold Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiesen, Casper Amble Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Meedom, Jakob Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Meum, Philip Cabrinetti Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordahl, Filip Gudding Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Oma, Sebastian Hjortdahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ouchterlony, Magnus Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Johan Hendnes Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riise, Magnus Alexander Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Riksfjord, Wilhelm Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Henrik Johannes Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Sigurd Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rødde, Oskar Østebø Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røde, Mikkel Topaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røde, Martinius Topaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sekkelsten, Eirik Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sekkelsten, Ola Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonnot, Zacharie Edouard Joseph Marie Klubb Bygdø IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skavhaug-Flender, Albert Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjold, Liam Jackbo Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Syver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerseth, Markus Hegdal Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stålem, Marius Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thielemann, Sigurd Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsrud, Åsmund Weum Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Veggan, Vemund Klausen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Mikkel Soldal Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Økland, Olav Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øktedalen, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Daniel Sebastian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarnes, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aass, Herman Dahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnholdt-Doresius, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Astrup, Adam Kjeverud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Sander Fystro Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Oliver Bjørnødegård Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Belander, Iver Reimers Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg-Lunder, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkøy, Henrik Bjorvand Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Mads Stavang Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratberg, Eivind Elboth Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Tormod Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull-Rostrup, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Camerer, Oscar Gram Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebø-Skas, Jakob Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engh, Simen Høegh Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finnson, Patrik Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flygind, Herman Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosshaug, Magnus Roald Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglesang, Martin Lerstøl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Oscar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjetøy, Martin Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Albert Milian Ramsøy Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grosch, Theo Solbakken Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnæss, Kasper Kristian Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukås, Christoffer Johan Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helliesen, Nicolay Bjørnevaagen Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henne-Madsen, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoff-sümer, Gustav Fredrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Katzenmaier, Ola Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjølner, Caspian Daniel Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongerud, Storm Skåre Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lanestrand, Henrik Axel Hager Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauritzen, Rasmus Staal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lidicky, Nuri Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundgaard, Andreas Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mejlænder-Larsen, Mathias Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mo, Jonathan Gathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myklebust, Oskar Overvåg Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybak, Vegard Kristoffersen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Aleksander Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Páh, Ferdinand Henriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Páh, Theodor Henriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Palm, Mattis Amundsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Trygve Skogly Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prestgard, Hugo Folke Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenlund, Karl Henrik Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaane, Julian Elind Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skodvin, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Amandus Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Henrik Mordal Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæle, Oskar Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætrom, Kristian Sjeggestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoresen, Haakon Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Traaen, Axel Narve Holtet Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vigdal, Torjus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Waaltorp, Viktor Eikeseth Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Joachim Lexow Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergstrøm, Simen Bryhn Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahle, Tord Funderud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Benjamin Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Giske, Felix Ring Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gran, Eskil Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Adrian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugan, Ludvig Nielsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Emil Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Holseter, Vemund Fosse Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebrigtsen, Ole Harald Solem Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Jokstad, Martin Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kemmerich, Paul Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Keül, Victor Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Andreas Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarud, Magnus Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Langum, Jacob Brekke Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathiesen, Mogens Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn More, Adit Amol Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Jakob Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrvold-Hanssen, Olander Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordahl, Jakob Gudding Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Omsland, Hauk Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rafdal, Aksel Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Vetle Friis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skarpaas, Andreas Bergkåsa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjold, Emil Jackbo Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Songe-Møller, Jesper Klubb Ready Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mons Fagerli Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensnes, Sverre Stava Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Svegården, Julian Strøm Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Tærud-Halvorsen, Brage Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ystborg, Philip Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Marius Holmedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brunsdon, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engløk-Lind, Vetle Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Halvor Bejer Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Murstad-Mordt, Marcus Camillo Tomm Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybo, Christoffer Krogsgård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skridshol, Mikkel Wehler Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg-Watle, Erik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søbstad, Audun Mathias Skaare Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Godal, Anders Jamal Noori Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Graff-Kallevåg, Geir Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Johan Halsne Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildal, Olav Adelsten Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myklebust, Daniel Larsen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsen-Brynlund, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vigdal, Simon Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Øistein Haavik Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aagaard, Knut Martinsen Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aaslund, Øyvind Lie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alestrøm, Sander Marøy Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andenæs-Graver, Mads Theodor Klubb Bygdø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Oliver Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnholdt-Doresius, Aksel Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Astrup, Wilmer Kjeverud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ausland, Aksel Fjeldstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ballot, Pål Haande Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bauge-Alsvik, Jonathan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjering, Aksel Bjørnstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørknes, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørneboe, Oscar Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bugge-Larssen, Falk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bull-Rostrup, Otto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bårdseng, Storm Baaserud Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Coucheron, Sverre Sandvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dixon-Steen, Kaspar Theodor Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Erichsen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Figenbaum-Hansen, Johannes Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flæsen, Haakon Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Franklin, Jeremy Matthew Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjedrem, Petter Horghagen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjetøy, Kristian Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøm-Wilkens, Oleander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Guldbrandsen, Erik Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hals, Nicolai Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnevik, Magnus Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjort, Harald Johannes Gran Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mikkel Andersen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jean-Bothner, Erlend Leander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jenssen, Aksel Devescovi Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Nore Klubb Bækkelagets SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Axel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansson, Jakob Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongsgaard, Marius Rud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Einar Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Magnus Wien Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krohn-Iversen, Lars Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Langmyr, Oskar Lång Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lima, Sondre Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund-Steigedal, Nils Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Magelssen, Lavrans Dvergsdal Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Matthews, Simon Arthur Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mc Grath, Raphael Claude Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mckenna, Johan Sebastian Kristiansen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mejlænder-Larsen, Marius Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelet, Herman Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Olav Bringa Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælen-Ødegaard, Ole Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nervold, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordahl, Markus Gudding Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordbotten, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordklev, Jakob Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytvedt, Jonas Vedvik Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Obrestad, Alfred Ebbe Holme Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Os, Sigve Skjelsvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rabstad-Bøhagen, Jon Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reutz, Jakob Tysseng Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Roalkvam, Kellian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognstad, Ola Dahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosén, Karl Johannson Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ruud, Eirik Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rødde, Tobias Østebø Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Theo Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaane, Felix Elind Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Småstu, Simon Hønsvall Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømsheim, Viljar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stålem, Herman Skarprud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sulland, Aksel Svensen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundlisæter, Ludvik Paulshus Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendsen, Kristian Due Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætrom, Jakob Sjeggestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Torstensen, Benjamin Næss Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Helmer Martinius Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wollum, Edward Otto Røer Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åkesson, Mio Bertschler Klubb Ready Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Sverre Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aavatsmark, Terje Lillebo Klubb Grøa IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andersgaard, Vetle Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Herman Aas Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Askgaard, Ture Haugen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ausland, Filip Fjeldstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bay, August Haaland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Filip Leander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Ola Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørdal, Haakon Melfald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom-Martin, Håkon Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgen, Edvard Slåttsveen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brodin, Kasper Nicolai Zimmer Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradi-Tollefsen, Jens Peter Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Conradsen, Eirik Kjær Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahle, Olai Funderud Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalane, Noah Tjemsland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Marius Bertin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Falkenberg, Joachim Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finnson, Peter Strømskroken Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gardsjord, Eirik Strømsholm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gauvin, Magnus Bratlie Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerdalen, Lavrans Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Godal, Emil Isak Noori Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gythfeldt, Helge Øen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Sigurd Nielsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug-Hustad, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugnæss, Ville Johannes Lehto Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, Christian Widing Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heilmann, Victor Kristiansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Sigurd Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helliesen, Henrik Bjørnevaagen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hempel, Edwin Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Lloyd Njåstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoff, Magnus Herland Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Homberset, Halvard Lorange Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jalland, Jacob Fredrik Osnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Janssen, Johannes Roth Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerkø, Ludvig Tjønneland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jokstad, Mads Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjølner, Eliot Johan Klubb Lommedalens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolosov, Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolstrøm, Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerø, Markus Henriksen Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lofterød, Ola Hanevold Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentzen, Truls Svare Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Kristian Heggeneset Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Aksel Bjørkly Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låhne, Ole Max Færden Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malling, Tollef Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martins, Lukas Oliveira Aarstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mejlænder-Larsen, John Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meling, Erik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosebekk, Jonas Stenersen Sundal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mossige, Arne Sølvberg Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mørch, Martin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen-Berg, Frikk Løw Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nitteberg, Christian Hans Jacob Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Kristoffer Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ouchterlony, Henrik Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Johan Lilleheil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramse, Joakim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Redfern, Casper Kjøs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Revheim, Sverre Alexander Lie Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribers, Sofia Bosdotter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringdal, Ola Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringdal, Erik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Marius Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandnes, Sebastian Noah Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sejersted Bødtker, Fredrik Frølich Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Shao, Yidar Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsgård, Sebastian Klubb Ready Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeid, Ole Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsland, Peder Rogstad Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stave, Håkon Stenberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stavnes, Arthur Michael Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Aksel Damon Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sylthe, Brage Albriktsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæle, Sondre Tveiten Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Jakob Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Theis-Haugan, Isaac Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøsti, Jacob Alexander Kleppe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Våge, Jens Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Waag, Paul Christian Lie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiljugrein, William Sunde Klubb Idrettslaget Try Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Winther, Johan Eiken Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvergaard, Sondre Fleischer Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnø, Filippa Tollehaugen Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Baggerød, Julie Valebjørg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergh, Hennie Molland Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkaas, Hannah Storbæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørgo, Sigrid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Elton, Stine Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Emery, Nia-Sofie Ann Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fanebust, Sigrid Ulvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flæsen, Ida Langemyhr Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossli, Lykke Persen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fretheim, Ronja Woll Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjedrem, Leonora Reidun Moen Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjermshus, Hennie Iversen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttormsen, Solveig Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiersjø, Anna Lønning Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heyerdahl, Hedvig Martine Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelmstad, Marie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sofie Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Maja Magnusdatter Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kardel, Sigrid Saga Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kemmerich, Lina Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Isabella Mathea Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langmyr, Olivia Lång Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langum, Victoria Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosland, Sarah Aalbu Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Eda Marie Pedersen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lång-Gisholt, Elma Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Caroline Drabløs Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Ada Margrethe Hodneland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Moum, Matilde Skåre Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedrevåg, Margrethe Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nessa, Malin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbotten, Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nygaard, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ornum, Else Lilly Swensson Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Svanhild Viktoria Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rein, Solveig Burheim Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mari Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Julie Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandrup, Julie Louise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sekkelsten, Vilde Flaatten Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sneen, Hedda Knutsen Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spilde, Linnea Victoria Storaas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsholt, Inga Molstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinsland, Anna Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torgersen, Else Herdis Ternsell Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torstensen, Aurora Næss Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Troye, Hedda Josephine Eide Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Mette Heyerdahl Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Weibye, Adele Noreng Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Westerheim-Larsen, Helene Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Zachariassen, Dagny Risa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aandal, Isabell Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aase, Emilie Henriette Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aune, Liv Andrea Bø Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Austgulen, Marikken Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Julie Bakken Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjelland, Celine Marie Nedberg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørdal, Anna Melfald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørne, Kaja Bjørnfelt Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blankholm-Vartdal, Oda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borge, Fredrikke Okkenhaug Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bugge-Larssen, Eira Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøe, Sonja Myren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Egner, Sofie Weider Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikheim, Mia Klubb Grøa IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engelvoorn, Liv Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaustad, Lykke Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Giltun, Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haarstad, Live Melbø Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Hermine Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug-Hustad, Henriette Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegstad, Louise Helene Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellekleiv, Lerke Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hersløv, Helene Aas Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hveding, Ingeborg Synnøve Haarberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høy, Margrethe Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongsgaard, Kristine Rud Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krokvik, Emely Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvia-Midthaugen, Ingrid Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langangen, Julia Robertson Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Maria Wahlstrøm Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevøy, Åse Klemetsrud Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Njå, Vilde Linnea Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Osvoll, Marie Hektoen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Hedda Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roksvåg-Pran, Nuna Belle Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røstad, Nina Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandstø, Malene Vindegg Underhaug Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Senstad, Simona Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Julia Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skrefsrud, Eva Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundin, Johanna Kjelby Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Jennie Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomsen, Filippa Svaheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thronsen, Elise Ingeborg Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tindlund, Josephine Blom Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard, Iben Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bihaug-frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Blume, Anine Sorknes Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Cock, Thale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Corneliussen-Ramm, Pernille Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauskerud, Hedda Stiansen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Flakke, Ellinor Helle Klubb Vestre Akers SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøysa, Lone Ansok Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Garberg, Henriette Johanne Onsrud Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gardsjord, Guri Strømsholm Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjedrem, Ingrid Monika Moen Klubb Bygdø IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjefsen, Ingrid Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Heyerdahl, Anna Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Hylland, Ida Mathilde Rønjom Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Ragna Doseth Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Silje Nævdal Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Vilma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olson, Maya Helena Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Omsland, Synve Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Ellen Pestalozzi Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rafdal, Live Kristine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ribu, Ingvild Norgren Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rykke, Claire Louise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Julia Herlofson Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Louise Lexow Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Digre, Mathilde Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Mathilde Anna Nesse Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kasper Kjenner Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norderud, Hennie Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist-Leite, Mille Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Sara Othilie Kaarsberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Uthus, Sofie Lødøen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Agnes Marie Meek Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kopp-Alfheim, Kira Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tellevik, Emma Victoria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseth, Karla Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Ella Aas Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Marte Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgo, Johanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørne, Hannah Bjørnfelt Klubb Fossum IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørneboe, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Braaten, Sanna Stavang Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Camerer, Ida Eleonora Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eskildsen, Agnes Oulie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Frantzen, Mathilde Berg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Færevaag, Emma Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hassing, Henny Pauline Pladsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Emily Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Guro Eline Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegdahl, Ella Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelmstad, Ane Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holden, Olivia Caroline Løvmon Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holden, Cornelia Kristine Løvmon Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Emmi Sand Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jerkø, Mia Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Maya Collett Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klcovansky-Frydenberg, Amanda Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindegaard, Henriette Risøe Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løken, Saga Andrea Pedersen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mejdell-Eidsgaard, Benedicte Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Naveau, Elodie Synnøve Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedrevåg, Anna Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nærsnes-Johansen, Hedda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olson, Sarah Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Sofie Skogly Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Riksfjord, Marie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringard, Mika Brekke Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringvold, Mathilde Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeid, Anna Smedsrud Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim, Lisa Li Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Storløkken, Emilie Haukås Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Storløkken, Tiril Haukås Klubb Heming, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stræth, Maja Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundsbø, Marit Sandnes Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tandberg-Johansen, Mie Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Waaltorp, Lina Eikeseth Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ørneberg, Eva Hermine Moen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim, Emilie Lie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Clara Isabella Lind Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Amdahl, Petra Cecilie Lind Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Ella Laukeland Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Austgulen, Matilda Chammas Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjelle-Helleland, Tindra Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnholt, Inger Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandtzæg, Agnes Nordhaug Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brenna, Julie Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhmer, Klara Amanda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Lykke Lervik Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Elgesem, Siren Svanes Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engelvoorn, Penny Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeseth, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjan, Hedda Cassandra Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosshaug, Filippa Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Følling, Linnea Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjesdahl, Anna Undheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Granli, Aurora Aunaas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gustavsson, Mila Flugsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellstrøm, Viktoria Engelstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Eva Ly Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holtet-lid, Sonja Klubb Skimt - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebrigtsen, Saga Helene Solem Klubb Ready Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaarbø, Hedda Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kamvissis, Julie Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Mathilde Wien Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lande-Fredagsvik, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Helena Trevisan Klubb Njård Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lid, Johanna Brogren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Alva Olivia Mount Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Ida Vig Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundegaard, Thea Louise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Johanne Drabløs Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moli, Hedvig Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Hjørdis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Sigrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Agnes Leren Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrhaug, Mia Grevstad Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Naveau, Tiril Violaine Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nerhus, Marte Vikingsen Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nethaug, Edda Moger Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norberg, Klara Skaar Klubb Grøa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytvedt, Eva Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ormbostad, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rishøi, Maria Sværen Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rodem, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røstad, Julie Moestue Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Silgjerd, Elise Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg-watle, Ida Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerfelt, Malin Eiken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Songe-Møller, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensnes, Ingeborg Margaretha Stava Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Eva Olivia Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Isabel Osmanagic Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søiland, Pernille Rosenberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørfonden, Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thoresen, Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftdahl, Nora Slapgård Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torgersen, Kaia Marie Ternsell Klubb Årvoll IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Valstad, Hennie Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Nora Solstad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wee, Sanna Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wickmann, Hedda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wissting, Elvira Ingeborg Klubb Vestre Akers SK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wittusen, Nellie Lindholt Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ystborg, Maria Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øen, Kari Ueland Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Østenfor, Hermine Louise Rognstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04