Hopp til innhold

KongsgårdCrossen (8-12 år)

03.02 - Ingen etteranmelding på renndagen. 31.01 - Masse snø i løypene; 30-50 cm tykk kunstsnøsåle gjennom hele løypa - veldig faste og fine forhold nå - skal veldig mye mildvær og regn før snø blir et problem! Får BYM hjelp til å frese over alt på fredag 4. februar. For kjedelig med langrenn sa du? Da har du ikke prøvd langrennscross! KongsgårdCrossen er en fartsfylt og morsom langrennscross for barn i alderen 8 - 12 år. Rennet går på jordene ute på Bygdøy, i nærhet til Bygdø Kongsgård og Norsk Folkemuseum. Vi har allerede fått snølagt hele området med kunstsnø som skal gi gode forhold for alle. Rennet foregår i fristil. Og rennet er selvfølgelig Fluorfritt! Vi vil justere starttider og tetthet jfr. Koronna ihht. myndighetene sin retningslinjer for arrangement. Alt vil foregå utendørs, slik at alle skal føle seg trygge mht. avstand og kontakt. Så - renn blir det!

  • Når: 06.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bygdøy
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarheim, Olai Mejlænder Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarland, Oskar August Bang Klubb Bygdø IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aldrin, Magnus Bruserud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvik, Elling Konglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Thorodd Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Sune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Emmerhoff, Vetle Fløgstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Jens Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Henden, Kristoffer Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Jacob Anders Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Kasper Peter Boeck Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kamvissis, Nikolai Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Petter Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Schybergson, Axel Tindre Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonnot, Zacharie Edouard Joseph Marie Klubb Bygdø IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjöqvist, William Erik Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerseth, Markus Hegdal Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teklemariam, Yssackor Yacob Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Aiken Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulstein-Wiencke, Oliver Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Waage, Martin Dyrkorn Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Yvon, Henrik Reinsnos Klubb Bygdø IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnholt, Julian Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boysen, Aristides Alejandro Simonnæs Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratberg, Eivind Elboth Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brækken, Tormod Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyvik, Wilhelm Matheo Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ege, Emrik Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flygind, Herman Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellkås, Alexander Mørch Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvidsten, Johan Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lidicky, Nuri Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lome, Birk Johan Colbjørnsen Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjåset, Luca Herrero Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nisja, Pål Johannes Bergum Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenlund, Karl Henrik Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rynning, Ole Sylow Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sexe, Frikk Vigleik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sinding, Edvard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slagsvold, Jens Peder Lillerud Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Amandus Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brydøy, Kristian Klubb Bygdø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flygind, Victor Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kemmerich, Paul Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Lucas August Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Jesper Jære Klubb Bygdø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strømgren, Martin Klubb Bygdø IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønsteby-Aamot, Ulrik Lukas Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tellevik, Jakob Magnus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Øistein Haavik Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aarheim, Sondre Mejlænder Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alestrøm, Sander Marøy Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andenæs, Max Victor Klubb Bygdø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andenæs-Graver, Mads Theodor Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Andresen, Nicolai Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ask, Emil Melhus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ausland, Aksel Fjeldstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bauge-Alsvik, Jonathan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjering, Aksel Bjørnstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørneboe, Oscar Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Blom, Theodor William Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brox, Sigurd Haabeth Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn de Cock, Bastien Klubb Bygdø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Donns, Alexander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ege, Wilmer Alexander Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Figenbaum-Hansen, Johannes Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gottås, Even Søe Klubb Haslum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøm-Wilkens, Oleander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Embla Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jean-Bothner, Erlend Leander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jenssen, Aksel Devescovi Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lye, Hans Bergerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mckenna, Johan Sebastian Kristiansen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjåset, Marco Herrero Klubb Bygdø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mælen-Ødegaard, Ole Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Os, Sigve Skjelsvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rabstad-Bøhagen, Jon Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognstad, Ola Dahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosén, Karl Johannson Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinding, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverdrup, Livius Jarland Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tallaksen-Borgen, Kristian Klubb Bygdø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teklemariam, Jason Yacob Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tvenge, Karl Heyerdahl Klubb Bygdø IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ugelstad, Sofus Rudolf Sverdrup Klubb Njård Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Helmer Martinius Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wollum, Edward Otto Røer Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Filip Leander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen-Holth, Oscar Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Favero-Storm, Matteo Lino Klubb Fossum IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flygind, Jakob Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gilbo, Theodor Bjørnstjerne Wergeland Klubb Bygdø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen-Jordheim, Rasmus Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellkås, Oscar Dalbakk Klubb Bygdø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Landsgård, Brede Klubb Holmen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Matheson, Erik Agner Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjærum, Johan Røyneberg Klubb IL Jardar Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjåset, Leo Herrero Klubb Bygdø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nickelsen, Elias Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Oma, Sebastian Hjortdahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarsgård, Philip Johan Løland Klubb Bygdø IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindland, Jacob Lyche Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vines, Lars Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Signe Haavik Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andenæs-Graver, Fia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntsen, Ingrid Birgitte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn de Cock, Zoe Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Falck-Pedersen, Emily Isabelle Klubb IL Jardar Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjedrem, Leonora Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt-Sagstuen, Linnea Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kemmerich, Lina Juel Klubb Sørkedalens IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Isabella Mathea Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lerfald, Trude Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Löwhagen, Agnes Rongstad Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nedrevåg, Margrethe Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Norderud, Tilde Larsen Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersen, Eira Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Tiril Tallulah Bølstad Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skagestad, Frida Sofia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sole-Warbo, Rachel Margrethe Klubb Holmen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strandberg, Sonja Wasserfall Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strande, Live Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Taasen, Karoline Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tallaksen-Borgen, Ella Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tellevik, Annie Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Mette Heyerdahl Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Winterhalder, Frida Munkebye Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Yvon, Celia Reinsnos Klubb Bygdø IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Zachariassen, Dagny Risa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Christine Elise Bye Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Ida Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ankarstrand, Martine Krogh Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonge, Ida Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Borge, Fredrikke Okkenhaug Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossum, Maria Forfang Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjul-Sunde, Emma Linnea Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellkås, Milly Dalbakk Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Karen Ivarson Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idsøe, Mathilde Louise Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malterud, Ineke Bjørnstad Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Matheson, Maja Agner Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Ella Aasen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Julie Lyche Klubb IL Jardar Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tindlund, Josephine Blom Klubb Bygdø IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bihaug-frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foss, Martine Klubb Bygdø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsgård, Hedda Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundstein, Linnéa Gulle Marléne Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Morken, Lykke Klubb Bygdø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytvedt, Sofie Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenlund, Julie Vilje Klubb Bygdø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rykke, Claire Louise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taasen, Helene Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tvenge, Ellen Heyerdahl Klubb Bygdø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ajer, Edvarda Marisol Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Baardsgaard, Ida Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnholt, Inger Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bronken, Tilde Victoria Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugberg, Emily Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Guro Eline Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holden, Olivia Caroline Løvmon Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Selma Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jovum-Sterud, Kornelia Klubb Jutul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lille, Agnes Sæth Klubb IL Jardar Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lome, Lerke Lilje Colbjørnsen Klubb Bygdø IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nedrevåg, Anna Winsnes Klubb Idrettslaget Try Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nærsnes-Johansen, Hedda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olson, Sarah Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Oma, Josefine Hjortdahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sexe, Ea Eline Klubb Haslum IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjöqvist, Ella Maria Hausken Klubb Koll, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skomedal, Helene Kjus Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollie, Amie Klubb Lyn Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Maja Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Steenstrup, Helene Vestre Klubb Holmen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Straith, Frida Bauck Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strømgren, Marie Klubb Bygdø IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tvete, Tiril Ryssmo Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ugelstad, Signe Sverdrup Klubb Njård Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wisløff-Svendsen, Oda Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akay, Sara Helena Teigland Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Amdahl, Clara Isabella Lind Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brydøy, Julie Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøch, Hedvig Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Lykke Lervik Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Cramer-Karlsen, Julie Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahll, Helene Enderlé Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dudek-Moe, Elise Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen-Holth, Sonja Hermine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjan, Hedda Cassandra Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagereng, Ingrid Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fosshaug, Marie Roald Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Glimme, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukvik, Olivie Fiksdal Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellkås, Helene Mørch Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalandadze, Anna Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kamvissis, Julie Njøten Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laizet, Alexandra Paus Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Matilde Storm Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lauglo, Signe Kollerud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Narverud, Anne Paus Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Narvestad, Live Dokk Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nethaug, Edda Moger Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nisja, Lovise Anne Marlene Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytvedt, Eva Klæboe Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Paaske, Jenny Elisabeth Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Rikke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Russ, Lilje Marcela Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schønenberger, Hannah Borge Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sinding, Celin Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slagsvold, Ingvild Lykke Lillerud Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerfelt, Malin Eiken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sondresen, Mathilde Christiane Linaae Klubb Bygdø IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storm, Kajsa Klubb Fossum IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørfonden, Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanberg, Filippa Knudsen Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teksten, Hanna Kirkehei Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tranby-Arnesen, Josefine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetrhus, Mari Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
nif-epi04, 04