Hopp til innhold

OBOS Oslo Skifestival - individuelt 11-16 år

Lørdagens renn blir et individuelt langrenn i fristil med intervallstart for klassene 11-16 år. Sterkt beklagelig har vi måtte ta bort klassene 8-9-10 år. Dette pga gjeldende smitteverntiltak og antallsbegrensninger. I de øvrige klassene vil antall påmeldte avgjøre antallsbegrensningene, men vi håper at vi kan få arrangert for inntil 100 deltagere i de største klassene. Følg med på osloskifestival.no for oppdateringer. For klassene 15 og 16 år blir rennet Østlandsmesterskapet. Disse klassene har normalt hatt en jaktstart, med 2. del på søndag, men søndag blir i sin helhet et eget juniorrenn med egen påmelding i minidrett.

  • Når: 15.1 - 16.01.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 36 Høybråten 1005 OSLO
  • E-post: langrenn@hsil.no
  • Kontonummer: 70892002396 Prosjekt 20631
  • Hjemmeside: http://www.osloskifestival.no
  • Koordinator: Stian Breen
  • Rennleder: Jarle Haugland
  • TD: Knut Arne Røer
  • Ass. TD: Magnus Riiber
  • Ass. TD: Åsmund Gram Dokka

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Baklien, Felix Hellgren Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Belander, Iver Reimers Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg-Lunder, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Braaten, Mads Stavang Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børstad, Tobias Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Tinius Klevan Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekeland, Martin Hytten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elgesem, Eskil Svanes Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvestuen, Olaus Kolbenstvedt Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertsås, Sverre Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flo, Christoffer Solberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flygind, Herman Bredholt Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglesang, Sebastian Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjetøy, Martin Baksaas Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindstad, Felix Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grosch, Theo Solbakken Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanevold, Zackary Keith Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Havnevik, Sverre Ek Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, William Widing Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellkås, Alexander Mørch Klubb Bygdø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høiseth, Arne Jørgen Høidahl Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jebsen, Jens Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Ulrik Torp Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgenrud, Martin Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Katzenmaier, Ola Christian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Edvard Martin Stuland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsbakken, Mattis Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauritzen, Rasmus Staal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier-Hansen, Gustav Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindskog, Audun Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundgaard, Andreas Solland Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mackenzie, Hugo William Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Madsgaard, Henrik Storli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Oscar Befring Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehl-Bjørkli, Tobias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittet, Ask Eifred Nyhuus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybak, Vegard Kristoffersen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Mats Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næssvik, Axel Skrøppa Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Owen, Karl Anthony Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sexe, Frikk Vigleik Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigernes, Lars Nylund Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sinding, Edvard Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skodvin, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slaastad, Ole Marius Karterud Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Amandus Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svege, Mats Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæbø, Eirik Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoresen, Haakon Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Urstad, Lars Emil Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Utsigt-Karlsen, Alvin Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valen-Sendstad, Aksel Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vårvik, Maximilian Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilmann, Johannes Liebe Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollik, Kristoffer Ruud Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wærhaug, Olai Palm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiseth, Birk Bye Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Oppstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arnstorp, Sverre Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Rolv Magnus Snare Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bendz, Johan Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Drageset, Gustav Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foros, Martin Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredriksen, Lucas Aurèle Boichat Lønnum Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frenvik, Herman Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimstad, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grymyr, Ferdinand Løberg Klubb Vestre Akers SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gullesen, Isak Asbjørnslett Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Harstad, Trygve Gjul Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haslene-Lien, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Sigurd Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellerud, Thomas Nissen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holseter, Vemund Fosse Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holtet, Henrik Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høvik, David Segnini Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ihler, Sondre Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Magnus Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Peder Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lamøy, Nickolai Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lauglo, Jonas Holth Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngaas, Martin Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løberg, Olav Robøle Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Sander Vuong Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordahl, Jakob Gudding Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordrehaug, Olav Hungnes Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Emil Mathias Eek Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omsland, Hauk Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Persson, Fabian Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Mathias Fernando Reed Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandnes, Magnus Broch Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarpaas, Andreas Bergkåsa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skram, Vinjar Ellef Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde-Foss, Magnus Klubb Granli IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Herman Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæbø, Magnus Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæternes, Sigurd Høibjelke Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøan, Ole Jakob Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Utheim, Sigurd Ånestad Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Duvaas, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug-Sannes, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmén, Sverre Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hustad, Mikkel Amadeus Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kay, Jonas Andresen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollien, Eirik Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magelssen-Berg, Alexander Zirnstein Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Gustav Bakke Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise-Hanssen, Henrik Fossland Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skomedal, Amund Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrstad, Erik Aleksander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tresland, Aksel Sauro Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unander, Erling Kleiveland Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgeteien, Fredrik Johnsen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Leon Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Graff-Kallevåg, Oskar Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gustad, André Sjo Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Naustvik, Isak Risnes Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysveen, Håkon Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasch-Olsen, Morten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Oscar Birk Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Adam Tormodsønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torsen-Brynlund, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleberg, Trym Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulleberg, Gjermund Fluge Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Byhring, Edvin Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Eskild Risberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Christine Elise Bye Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Ida Benjaminsen Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Julie Bakken Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berger, Julie Kirkhusmo Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergman, Selma Emilie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkvoll, Nora Herder Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blix, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ertsås, Marit Reitan Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Færevaag, Hedda Kollen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Giltun, Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjul-Sunde, Emma Linnea Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gramstad, Alma Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga, Andrine Wiesener Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haldin, Hanna Josefina Klubb Tistedalen FL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Hermine Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggem, Helena Husum Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Maiken Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henningsen, Rikke Krüger Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hersløv, Helene Aas Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmesland, Kristiane Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hveding, Ingeborg Synnøve Haarberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ishoel, Ella Hjorthaug Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Hanna Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkerud, Sina Myhrvold Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Astrid Knoph Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lefdahl, Ida Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Ella Ruud Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Jenny Eiken Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentzen, Julie Lehne Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundstadsveen, Alma Marie Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldestad, Marie Eintveit Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Nora Marie Brunvoll Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrstad, Mathea Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Lilje Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Njå, Vilde Linnea Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss-Ulseth, Annika Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Osvoll, Marie Hektoen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringdal, Wanda Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold, Hedda Brekke Klubb Vestre Akers SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognehaug, Kaja Emilie Hammer Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandstø, Malene Vindegg Underhaug Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Julia Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærven, Ayumi Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sommerstad, Tilla Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stray, Julie Borge Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tindlund, Josephine Blom Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulvestad, Alexandra Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Waage-Nielsen, Ida Klubb Dikemark IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Watle, Hermine Margrete Viksmoen Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wettergreen, Elise Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhler, Lærke Toft Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøien, Johanne Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Alvær, Ada Benestad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Baardsgaard, Amalie Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Benito, Sofia Carolina Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnsrud, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandsæter, Matilda Therese Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhm, Oda Marie Kirknes Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøhmer, Kristin Marie Kolle Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giske, Edith Lothe Klubb Moss Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gloppe, Ingvild Brandser Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Eline Falck Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegdahl, Vilja Schjølberg Klubb Nesodden IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helland, Andrine Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Mille Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarnæss, Sofie Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koren, Ingeborg Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Leonore Bjørnaas Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Ingrid Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moksness-skaug, Synne Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Molland-Gisvold, Ingeborg Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omsland, Synve Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opjordsmoen, Guro Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasch-Halvorsen, Iris Louise Teigen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skabo, Josefine Aulie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstrøm, Ingrid Aas Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundsbø, Ada Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Takle, Kira Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vinsrygg, Julia Nawara Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiik, Leah Naomi Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørslien, Jenny Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Sigrid Siridatter Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almlid, Agnes Blehr Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull, Elise Marie Stangeland Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch-Koslung, Una Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsrud, Majken Matilda Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvatum, Ida Louise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Libæk, Sanna Bakke Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Sara Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Martine Pettersen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mossige, Susanne Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Iselin Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omland, Oline Wik Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osvoll, Johanna Hektoen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøberg-Østensvik, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaatan, Margit Mathilde Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhaug-Blom, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand-Huber, Ida Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stølan, Agnes Castberg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorbjørnsen, Sara Othilie Kaarsberg Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vagrum, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratberg, Ågot Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Tiril Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grymyr, Amelia Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongsvold, Karoline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laache-Nygaard, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opjordsmoen, Øyvor Berge Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Caroline Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thomasrud, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøien, Ingrid Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ytre-Arne, Liv Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egner, Ingrid Weider Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aloy-Lislerud, Alba Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerknes, Eira Klubb Driv Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Na