Hopp til innhold

Sjusjørennet - TC1/Innlandscup2

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Sjusjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 1300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovde, Erle Alme Klubb Nybygda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austdal, Magnus Frankmoen Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Snarvold, Markus Judin Klubb Kjellmyra IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04