Hopp til innhold

Skandinavisk cup Equinor NC senior 4,5,6 + Para jr og sr

Utenlandske løpere melder seg på samlet via sitt forbund. Alle norske løpere må levere godkjent helseattest før de kan starte på Beitostølen

  • Når: 10.12 - 12.12.2021
  • Hvor: Beitostølen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Beitostølen stadion 2953 BEITOSTØLEN
  • E-post: post@osil.no
  • Kontonummer: 21353509400
  • Hjemmeside: https://www.skiforbundet.no/sc2021
  • Ass. TD: Marte Aagesen Trondsen
  • Rennleder: Torbjørn Broks Pettersen
  • Ass. TD: Ella Gjømle Berg

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170
Start 10.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heidenreich, Adele Klubb Lyn Ski Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Viking, TIF Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Liseth, Indira Milena Hopsdal Klubb Viking, TIF Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Vogt, Ingebjørg Larsen Klubb Lyn Ski Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 7,5 km klassisk

FH Menn junior sittende - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2,5 km klassisk

FH Menn junior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk

FH Menn senior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Kjartan Nesbakken Klubb Fossum IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Hedda Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Hjelmseth Klubb Njård Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grøtting, Karoline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jenny Thomas Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snortheimsmoen, Thea Klubb Vestre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svingheim, Mari Landro Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Jonas Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellandsvik, Ådne Klubb IL Norborg Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Varis, Kari Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engdahl, Jonas Petter Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhr, Petter Klubb Bygdø IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Thyli, Vetle Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Eskil Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bennert, Nico Klubb FIN Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Buvarp, Martin Julian Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Husdal, Henrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korpela, Heikki Sakari Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Amund August Klubb Trøsken IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Sjur Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Martens Meyer, Herman Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moseby, Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mysen, Eirik Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Andreas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramse, Sondre Skomedal Klubb Otra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Morten Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Frederik Arent Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skadal, Joakim Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Zechel, Maks Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04