Hopp til innhold

BAMA Ungdommens Holmenkollrenn

Vi er glade for at vi igjen kan ønske alle deltakere velkommen til Bama Ungdommens Holmenkollrenn i Holmenkollen skianlegg 5. og 6. februar 2022.

  • Når: 5.2 - 06.02.2022
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse FH G13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH G13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH G14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH G14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH J13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH J13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH J14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH J14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Even Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Even Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opdan, Liam Hylderås Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Malm, Theo Klubb Vreta SoMK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Malm, Theo Klubb Vreta SoMK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmstadstuen, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Sigrid Vatshelle Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmstadstuen, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Vargar IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjøse, Ingrid Klungland Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Daniel Nordby