Hopp til innhold

BAMA Ungdommens Holmenkollrenn

Vi er glade for at vi igjen kan ønske alle deltakere velkommen til Bama Ungdommens Holmenkollrenn i Holmenkollen skianlegg 5. og 6. februar 2022.

  • Når: 5.2 - 06.02.2022
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse FH G13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH G13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH G14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH G14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH J13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH J13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse FH J14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse FH J14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 06.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasvangen, Åmund Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braadlie, Frithjof Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bradal, Einar Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Brynjar Falch Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døvik, Oskar Klubb Ivrig, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjørkenstad, Lars Bjerke Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fodstad, Jonathan Björck Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Even Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, Olav Naadland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvoldstad, Erik Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jarret, Emil Aleks Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jonathan Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærulff, Otto Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lien, Karl Markus Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland, Johans Sauro Klubb Tinn IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Limstrand, Ole-Tobias Lunde Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Marius Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundgaard, Teodor Solland Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lyngås, Kornelius Aleksander Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lööf, Victor Storeide Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Storm Omsland Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Opsahl, Mikkel Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seippel-Sivertsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærstad, Peder Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog-Ustgård, Sigurd Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Widerberg, Fredrik Fallang Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasvangen, Åmund Klubb Nes Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alhaug, Ask Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berge, Nikolai Oppedal Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bradal, Einar Tobias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Brynjar Falch Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidissen, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksson, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flynn, Marcus William Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomseth, Jarle Weium Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvold, Eric Haugen Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Even Løvseth Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland, Thomas Kaggerud Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hersløv, Ole Jakob Aas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holth, Mathias Rogdar Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Isak Göran Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høydahl, Philip Edvard Undheim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarret, Emil Aleks Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Jonathan Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjærulff, Otto Hesseldahl Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koritov, Jørgen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koteng, Simen Kornelius Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lade, Andreas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lefdahl, Marius Børsheim Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Limstrand, Ole-Tobias Lunde Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, Clifford Tari Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melleby, Morten Sigurd Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrbø, Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ludvik Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudi, Amund Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkke, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røstad, Odin Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seippel-Sivertsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solum, Mats Gervin Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætre, Ferdinand Lilleaas Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sæves, Brage Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thormodsson, Thormodur Ari Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Voytovich, William Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wold, Felix Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Jens Eskeland Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bredesen, Nils Olav Fjæraa Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dobbe, William Hedvald Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidbo-Hansen, Rasmus Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frenvik, Kristian Widerøe Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kilde, Petter Gotaas Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolderup, Jakob Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mømb, Magnus Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oluka, Roald Emuge Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paus, Albert Edison Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud, Jakob Olaussen Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerstad-Ramsøy, Mathias Andersen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svidal-Møller, Sondre Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Aksel Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wegger, Sondre Mikkelsen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ørjansen, Linus Sandberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ålhus, Peder Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersgaard, Tobias Eriksen Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andersstuen, Simen Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bredesen, Nils Olav Fjæraa Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dobbe, William Hedvald Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Harpefoss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjelten-Bergli, Joakim Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Håkon Moe Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hvale, Albert Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karfjell, Karl Emil Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klouman, Peder Christian Gerhard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Matheson, Mads Agner Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller, Axel Wold Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Elias Lande Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olstad, Iver Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oluka, Roald Emuge Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ouren, Arne Klubb Vingrom IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersson, Edvard Hambro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pfister, Jakob Olaus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Åsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Bjerke IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaret, Mats Elverum Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Jutul IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svidal-Møller, Sondre Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulberg, Sigve Klubb Skrautvål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Sør-Fron IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wangensteen, Boye Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wegger, Sondre Mikkelsen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wistad, Sigurd Klubb Tormod Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Witczak, Viktor Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ålhus, Peder Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aanensen, Pia Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergene, Eline Klubb Bagn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berger, Elise Kirkhusmo Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Cock, Ive Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Colbjørnsen, Sigrid Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Malina Hammer Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hamre, Signe Bakken Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmstadstuen, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Huse, Marta Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvattum, Julie Anna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølstad, Hermine Sundsby Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Koteng, Silja Håkonsen Klubb Fet Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvile, Henriette Klubb Nanset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Landmark, Tuva Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langmoen, Karoline Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Ida Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Næsset, Hanne Myhre Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ore, Emilie Berglund Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstberg, Milla Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storhaug-Blom, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand-Huber, Ida Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Karoline Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Udnæseth, Aurora Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Maria Arline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasen, Hanna Ødegaard Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andresen, Tuva Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjelke, Helene Bogevold Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjonge, Lise Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenne, Ingrid Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Malina Hammer Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gaustad, Hanna Kristine Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hallingstad, Sanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Astrid Egge Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ida Bergsbakken Klubb Sør-Fron IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauge, Tuva Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heen, Hanna Klubb IL Jardar Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmstadstuen, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyer, Vilde Bøch Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Ingeborg Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jean-Hansen, Erle Kristiane Wiede Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kallåk, Tilde Gustavsen Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kildahl, Ingrid Lykke Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerkreit, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Landén, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marthinsen, Lerke Sveipe Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Ella Johanne Kester Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Oda Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Thea Amalie Skoglund Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stedje, Marte Fauske Klubb Sogndal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storhaug-Blom, Lisa Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storvik, Emilie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Alma Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tangen, Karoline Østvang Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvet, Louise Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årdal, Maria Arline Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjennbakken, Marie Frydenberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Risan, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Adelin Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trøen, Kaja Klubb Rendalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Welle, Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Åstrøm, Ella Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennhovd, Marie Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl-Myrvik, Sophie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giving, Martine Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kårstad, Julie Solberg Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lønstad, Anniken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Nes Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Negård-Olsen, Elise Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa