Hopp til innhold

Rustad-Sprinten

Langrennsgruppa i Rustad IL har gleden av å invitere til Rustad-sprinten, landsrenn i sprintstafett for 13-16 år, junior og senior onsdag 16. mars 2022 kl. 18.00. Mer informasjon finner du her: https://www.langrenn.rustad-idrettslag.no/?page_id=210

  • Når: 16.03.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Skullerud Idrettsanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0
Start 16.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engelvoorn, David Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finckenhagen, August Bo Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Casper Kronstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hirsch, Jonas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjøbli, Oskar Skarsvaag Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nedland, Liam Lavoll Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rosenlund, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rygh, Karl Oraug Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjærven, Taiyo Fuseya Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steinsvik, Jacob Clausen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johannessen, Henrik Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Johan Halsne Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jokstad, Endre Klethagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kildal, Olav Adelsten Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lindheim, Olav Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hermansen, Christian Gjermundsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg-Knutsen, Linde Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Flo, Josefina Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gray, Ada Josefine Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lilledal-Fritzvold, Kaja Marie Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mo, Andrea Haugmoen Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nikolaisen, Ylva Smidt Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Svege, Selma Klubb Jutul IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tollefsen, Emilie Grahl-Madsen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahlstrøm, Ingrid Marie Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lambine, Marion Kleivstul Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nesheim, Alma Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sølland, Tilde Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Chen-Bjørhovde, Hannah Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Malm, Andrea Marie Angell Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tannæs-Fjeld, Ellinor Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andberg, Eva Helene Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Magnussøn, Katrine Kielland Klubb Heming, IL Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Ella Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hannestad, Simon Salinas Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indby, Ivar Hesselberg Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Smenes, Atle Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vagli, Sondre Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Waaler, Magnus Olafsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
nif-epi04, 04