Hopp til innhold

JR-NM 2022 Individuelt

  • Når: 11.2 - 12.02.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Nes Ski- og Sykkelanlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: c/o Erland Skogli 2170 FENSTAD
  • Telefon: 90868016
  • E-post: erlandskogli@hotmail.com
  • Kontonummer: 12712389387
  • Hjemmeside: https://www.skiforbundet.no/nmjr/
  • Rennleder: Amund Christian Vandsemb
  • Ass. TD: Jan Olav Andersen
  • TD: Sylvi Helen Broks Pettersen Ofstad
  • Ass. TD: Kenneth Holth

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eide, Andrea Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heier, Anna Fiskerstrand Klubb Njård Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kofoed-Steen, Amalie Klubb Oppegård IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkelund, Ada Myhren Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Kaja Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstøen, Karoline Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabrekk, Ingrid Bergene Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasbø, Hedda Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flugstad, Andrine Fuglerud Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen-Røgeberg, Mia Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nekkar, Ranja Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hannestad, Markus Aspevik Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mandt, Tobias Finstad Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moore-Carlsen, Emil Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tegnander, Simon Øvergård Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstad, Kristoffer Welhaven Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ustad, Håkon Milliam Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Økland, Henrik Brunborg Klubb Holmen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Brennhovd, Petter Andreas Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Bryøen, Nils Oscar Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Dolven, Halvor Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Unnersaker, Philip Alexander Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 20 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Gussiås, Oscar Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Hovdejord, Vebjørn Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri
NIF-EPI03, 03
VM snøsport