Hopp til innhold

Ragde-sprinten

Kjelsås langrenn inviterer til Ragde-sprinten på Linderudkollen. Sprint, fri teknikk. Velkommen! Mer informasjon på https://www.kjelsaas.no/events/p/1000066015/ragde-sprinten

  • Når: 05.03.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Linderudkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.02.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 13 Kjelsås 0411 OSLO
  • Telefon: 91911913
  • E-post: kontoret@kjelsaas.no
  • Kontonummer: 94920514841
  • Hjemmeside: http://www.kjelsaas.no
  • Koordinator: Tove Øier Vidje
  • Rennleder: Bjørn Ole Lydersen
  • TD: Kari Vikhagen Gjeitnes

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 05.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Lavrans Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Isak Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkhaug, Jonas Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brandser, Erik Sundsbak Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bruusgaard, Magnus Emil Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Deely, Liam Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Mattis Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Sivert Ola Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Aksel Annar Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Helland, Kaspian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Henne-madsen, Georg Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hika-Jenssen, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Holbøll, Vilmer Carl Grønnern Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Killingberg, Martin Olsen Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lexerød, Max Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Midtsund, Norvald Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Ola Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Phillips, Sondre Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ringsby, Martinus Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rommen, Eirik Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rytter, Milo Emanuel Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Saga, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Saint-Amand, Arthur Auguste Halvard Roelly Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Silkoset, Ola Klubb Gjerdrum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tangedal, Torjus Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thune-Larsen, Magnus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wangensteen, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Welle-Blandhoel, Daniel Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wik, Mikkel Soldal Klubb Årvoll IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ynnesdal-Grytnes, Tobias Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Tallak Bakken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Oscar William Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglesang, Martin Lerstøl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Mikkel Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gausen, August Hallenstvedt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grossmann, Niclas Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jean-Bothner, Lavrans Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kåsine, Tinus Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Erik Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Aksel Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Michelet, Paulus Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Torgrim Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordberg, Tarjei Hausken Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Schaathun, Tormod Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sigernes, Lars Nylund Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sosna, Nikolai Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sætrom, Kristian Sjeggestad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vaa, Kasper Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vaagland, John Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øverås, Theo Kristoffersen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogerud, Marius Våge Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Botnen, Kristian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Briseid, Eskil Reikvam Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Garvik, Nicholas von Jakitsch Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Giske, Felix Ring Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grønboengen, Felix Émil Nikolai von Zernichow Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Høvik, David Segnini Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Adam Holen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Marcus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Riksfjord, Fredrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rommen, Sondre Hinze Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Sollie, Eskil Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skar, Martin Aldrin Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skarpaas, Andreas Bergkåsa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svanæs, Vetle Røvik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øktedalen, Ådne Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Marius Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Sverre Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Magnus Adelsten Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bachke, Ole Alexander Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Knut Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Berge, Brage Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Iver Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Botten, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Martin Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Andreas Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Lars August Deichman Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Henrik Syrstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Grossmann, Magnus Grundt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Torjus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hasle, Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anton Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Erling Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Sivert Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kåsine, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lilleaas-Eriksen, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Erlend Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, Konrad Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Meedom, Henrik Moe Wolf Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mossin, Lars Gramshaug Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Otterstad, Eskil Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Owe, Theodor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rytter, Rafi Leonel Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røynås, Gustav Gran Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sammut, Benjamin Olav Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sammut, Samuel Paul Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Scheie, Harald Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Seljeset, Isak Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sunde, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Jakob Andreas Sulheim Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tannæs-Fjeld, Viktor Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Thuen, Kristoffer Sandbu Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegård, Nils Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Sondre Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkhaug, Peder Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Fredrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brendengen, Martin Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bruland, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Jakob Gudbrand Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Keilman, Jesper Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kreken, Haakon Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mollatt, Ole Rønningen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mathias Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sagatun-Langleite, Mikal Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skaalerud, Anders Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Songe, Halvor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaslund, Øyvind Lie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Sindre Stenerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bauge-Alsvik, Jonathan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørneboe, Oscar Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Borgersrud, Mathias Aakre Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Espe-Skjetne, Henrik Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Figenbaum-Hansen, Johannes Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermshus, Magnus Iversen Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Gjernes, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøm-Wilkens, Oleander Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Grøneng, Olav Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Holte, Mikkel Rasmussen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Aksel Devescovi Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Liland, Finn Høeg Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lund, Isak Alf Monnest Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lye, Hans Bergerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Løge, Alexander Nysæter Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Michelet, Herman Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbotten, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Os, Sigve Skjelsvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rabstad-Bøhagen, Jon Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Sigurd Schwartz Klubb Idrettslaget Try Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stakvik, Storm Lysaker Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stangborli, Birk Norum Klubb Årvoll IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Philip Oliver Wiik Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Takle, Harald Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Torstensen, Benjamin Næss Klubb Vestre Akers SK Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Helmer Martinius Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Øverås, Aksel Kristoffersen Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Audsen, Ole Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Eirik Stenerud Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Briseid, Sindre Reikvam Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Djau, Kevin-Sidi Junior Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fiskvik, Kristian Eggestad Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Grannes, Kasper Bror Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Haavengen, Gustav Hauge Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hasselberg, Anton Eivind Alrik Basmo Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heimdal, Sigurd Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hoff, Magnus Herland Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmboe, Aksel Greve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Georg Erik Stilley Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Thord Harald Husa Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kaldahl, Noah Tobias Bjerke Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kolosov, Nicolai Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kåsine, Eilev Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lieng, Edgar Hov Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lorentzen, Truls Svare Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Mosebekk, Jonas Stenersen Sundal Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nicolaysen, Eirik Davik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nordvik, Sjur Tandberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ormstad, Oscar Bjur Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rutgerson, Emrik Eugen Eide Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Sollie, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Samuelsen, Haakon Schwartz Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg-Hansen, Aksel Anker Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sønju-Øiamo, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Våge, Jens Hagen Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsgaard, Martine Jervell Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bergheim, Elida Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Botnen, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Djau, Jemila Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Friid-Hauglund, Hennie Thaline Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Frøyshov, Hannah Siljeholm Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Gjermshus, Hennie Iversen Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvoll, Sofie Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Husstad, Erle Eide Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbotten, Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nygaard, Thea Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rakkestad, Ellinor Lauritzen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Selma Huun Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rystad, Johanne Ragvin Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Takle, Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Torstensen, Aurora Næss Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Undheim, Oda Fenne Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Emma Gundersen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aase, Emilie Henriette Wisløff Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Sigrid Oldervik Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Savanna Elise Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Erika Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grannes, Malin Ramm Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Holmen, Eira Heesch Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Hermine Sophie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kampli, Elise Stene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moldestad, Ingeborg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rygh, Karoline Marie Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sandstø, Malene Vindegg Underhaug Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Marie Versvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Stræth, Sofie Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Thagaard, Selma Sem Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehøi, Ingrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Boye-Holmefjord, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Dybwad, Maja Larsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Maja Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjærum, Ane Andreasdatter Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Grydeland, Mille Tobine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haagensen, Leah Sophie Johnsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hedenstrøm, Ida Røvik Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Moldestad, Amalie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Sollie, Oda Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Storm, Sara Tjønnås Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Maya Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørlie, Mathea Sofie Borgaas Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Nicoline Louise Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Aasdalen, Maren Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Almlid, Agnes Blehr Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Birkemoe, Inger Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Elise Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bonnevie, Hedda Haug Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brandstadmoen, Mari Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Djau, Ayda Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Drevvatne, Iseline Knudsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hardeng, Audhild Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Markussen, Emilie Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Meldalen, Ida Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Mille Ruud Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Prytz, Sigrid Winge Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Solheim, Ingrid Sanne Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vaagland, Louise Frigstad Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Walker, Ella Klaveness Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Frostestad-Stenbrenden, Tiril Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjone, Hanna Paalerud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Frida Jakobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Emma Wilhelmine Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjølseth, Victoria Marie Svensøy Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Løberg, Live Robøle Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Nora Melbye Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundsbø, Ingrid Sandnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bruksås, Hedvig Vilhelmine Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Garsjø, Susanne Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grydeland, Mia Josefine Krogseng Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Høntorp, Malin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johannessen, Mathea Schei Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Nora Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Køber, Margrethe Hamre Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lydersen, Pauline Kirkhorn Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Marcussen, Tara Nicoline Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Myhre, Maud Mariann Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Wiklund, Eira Skaarer Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandser, Ida Sundsbak Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Anna Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Funderud-Andersen, Oda Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haugberg, Emily Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Guro Eline Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Iversen, Selma Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jerkø, Mia Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Phillips, Nora Feiring Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Stræth, Maja Tunheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tollås, Helle Veddeng Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vaa, Hanna Fosse Klubb Kjelsås IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelle-Helleland, Tindra Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerke, Marte Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Borgaas-Sørlie, Ingrid Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hika-Jenssen, Marie Louise Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Silje Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Wilma Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Astrid Finstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lid, Johanna Brogren Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Markussen, Saga Hernæs Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ormbostad, Sophia Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rabben, Astrid Lind Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Rodem, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sivertsen, Sunniva Strømme Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tømmerås, Marte Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Eline Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ensrud, Julie Synnøve Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Føyen, Skjalg Anders Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Salvesen-Lunde, Johannes Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Markus Henrik Bredesen Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdam, Aleksander Hove Klubb Ørskog IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04