Hopp til innhold

Hovedlandsrennet langrenn

Arrangørklubber: Heming, Lyn, Bækkelaget og Kollenhopp. Påmelding individuelle øvelser. Distanse fredag og sprint/skicross lørdag. Det er ikke separat påmelding til skicross, alle påmeldte til sprint som ikke går videre til finaler blir automatisk påmeldt skicross. Regler vedr startkontingent ved avlysninger/flytting av renn: Ved avlysning av renn før renndagen kan arrangøren beholde inntil 50 % av startkontingenten til dekning av utgifter. Ved avlysning i løpet av renndagen på grunn av plutselig oppståtte vær-/klimatiske forhold eller annen ” force majeure”, beholder arrangør startkontingenten.

  • Når: 25.2 - 26.02.2022
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.02.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse FH Gutter stående Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse FH Gutter stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Gutter stående - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Gutter stående Øvelse 7,5 km fri

FH Gutter stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse FH Gutter stående Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Marius Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Laurits Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lofthus, Brage Ruud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roos, Sander Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ølstad, Sigmund Gustav Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Sauda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Oskar Perlestenbakken Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn David-Andersen, Philip Tingberg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Marius Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granvold, Marius Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, August Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingstad, Jon Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Mikkel Lysne Klubb Bagn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mancini, Alessandro Fjellskål Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmen-Nertun, Caspar Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvik, Andreas Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hestnes, Jonas Spilling Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Langaas, Simen Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindkvist-Fløtten, Philip Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røysland, Tov Klubb Tinn IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorstensen, Askil Seim Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wold, Jens Andreas Klubb Sturla IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Jonas Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Ulrik Emil Klubb Vingrom IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evju, Emre Sveinsønn Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Førsund-Njøten, Henrik Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafskjold, Eskil Prytz Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Martin Johan Klubb Granli IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Simon Gunnar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hestnes, Jonas Spilling Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellberg, Jakob Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Simen Bror Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Ludvik Sandvik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landén, Sindre Moe Klubb Gjerdrum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lippe, Truls Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundstein, Lukas Karl Jonas Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Christoffer Melbye Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordaas, Jørgen Skrindsrud Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Fabian Sverre Dyran Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pira, Oscar Alexander Figenschou Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saidi, Wilhelm Aleksander Elvebakk Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skodvin, Johan Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sommerhein, Per Noah Pensgaard Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storjohann, Christoffer Ygre Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vanem, Håvard Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wold, Jens Andreas Klubb Sturla IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruarøy, Silje Nilsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heløe, Venild Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hårstad, Stine Klubb Rennebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Tuva Tandre Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordheim-Dalane, Thea Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Mina Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skolegården, Ida Klubb Kjellmyra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Braadlie, Hannah Rasmussen Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dolven, Marte Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fure, Karen Børresen Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heen, Maren Klubb IL Jardar Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heløe, Venild Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Stella Lekhal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingvoldstad, Oline Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasa, Kristine Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Andrea Sofie Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarud, Marie Faller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Elida Helene Malerød Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lona, Maja Riborg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Tuva Tandre Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordheim-Dalane, Thea Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opdan, Hermine Hylderås Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Mina Kristine Bugge Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Kari Moen Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Isabella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rud, Mina Bleken Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sand, Alise Lindløv Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøberg, Tine Isabelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solerød, Eiril Erlien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sponnich, Adeline Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Karen Haanes Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Supphellen, Ida Susanne Klubb Sogndal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torkildsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn A