Hopp til innhold

HA-sprinten TdH1

HA-sprinten er første renn i Tour de Hedmarken. Rennet er i klassisk stil. Det blir full sprint fra og med 15 år, dvs med kvartfinaler, semifinaler og finale. Er det få deltakere i junioklassene, vil man slå sammen klassene i finaleheatene

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gåsbu Langrennsenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 18.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150
Start 18.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170
Start 18.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04