Hopp til innhold

Rulleskirenn på Voss

Rulleskirenn på Voss ski- og tursenter. Friteknikk i enkeltstart. Premie til alle! NB! For presise løypelengder - Sjå invitasjon.

  • Når: 03.10.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 30.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 03.10.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 03.10.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.10.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hemre, Leon Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellskålnes, Thomas Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hemre, Oskar Stoknes Klubb Bjørgum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellskålnes, Vilde Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Herland, Kasper Andersson Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB