Hopp til innhold

Gåsburennet TDH 3

Gåsburennet 2021. Et renn som er del av TDH 2021. FIS renn for senior. Funksjonhemmede klasser blir opprettet ved forespørsel til rennleder: marnor93@hotmail.com.

  • Når: 27.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Gåsbu Langrennssenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 170
Start 27.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 27.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10+10 km pursuit Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Elise Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5+5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit
Navn Lien, Mari Victoria Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5+5 km pursuit

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04