Hopp til innhold

Enivest Rulleskirenn

  • Når: 10.10.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Langeland skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.10.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 10.10.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km fri Startkontingent 150
Start 10.10.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 6 km fri Startkontingent 170
Start 10.10.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.10.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sandal, Jørgen Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Oliver Amadeus Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Gjerland, Anders Brennset Klubb Syril IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri

G 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Sogndal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri

G 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km fri

G 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ganc-Petersen, Alexander Melin Klubb Stårheim IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Sønnesyn, Gard Klubb IL Bjørn - Ski Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Øvrebø, Martinius Årdal Klubb Jølster IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kirkeeide, Ane Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergum, Tindra Evelina Klubb IL Bjørn - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Heggdal, Olina Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri
Navn Trøsken, Kornelia Klubb Markane IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri

J 14 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haughovd, Ronja Klubb Stårheim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri

J 15 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Borgund, Era Samuline Prøven Klubb Eid IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km fri

J 16 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri
Navn Heggdal, Katrine Svarstad Klubb Markane IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km fri

K 17 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgund, Ada Johanne Klubb Eid IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri
Navn Sølvberg, Jenny Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 6 km fri

K 18 år - 6 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Mundal, Sigrid Orheim Klubb Sogndal IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Sønnesyn, Oda Klubb IL Bjørn - Ski Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri
Navn Årdal, Lydia Klubb Jølster IL Klasse K 18 år Øvelse 6 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Teigen, Lars Klubb Sogndal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Litsheim, Erik Alnes Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandal, Mathias Aa Klubb Breimsbygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albretsen, Håkon Aa Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mundal, Olaus Orheim Klubb Sogndal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikevik, Vegard Klubb Sogndal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02
Foto: Beate Oma Dahle / NTB