Hopp til innhold

FULLT Lauritz Bergendahl Minneløp - 9 - 12 år kretsrenn

KORONABEGRENSNINGER: • Maks antall deltakere blir 300 i klassene 9-12 år. • Det blir full premiering ved målpassering til alle deltakere • Det blir ingen kafe og kiosk • Startnummer hentes lagvis på Lokalet, men ut over det vil det ikke være adgang innendørs • Stadion begrenses til kun for løpere. • Maks 100 inne av gangen. Ledsagere kan heie i løypa. • Skismøring må utføres i forkant/på parkering (uten telt) • Forøvrig sjekk oppdatert hjemmeside.

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Sørkedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aldrin, Magnus Bruserud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Sindre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Jeppe Gustav Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bachke, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bell, Vilmer Fritjof Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsnes, Albert Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bru, Jonathan Negaard Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Adrian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ekström, Gustav Østmo Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falch-Hennum, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo, Sebastian Gustumhaugen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fuglesang, Thomas Løvdahl Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjermshus, Mikael Czimbalmos Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glasø, Magnus Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greve, Oscar Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hardeng, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugberg, Thomas Kjær Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helland, Kaspian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henaug-Hansen, Alfred Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holbøll, Vilmer Carl Grønnern Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husebø, Anton Emil Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Mio Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaarbø, Herman Bekkevik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Vetle Mathias Dalby Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langbakk, Jacob Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lexerød, Felix Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lidicky, Nuri Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Magnus Lohre Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe, Theodor Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Simen Lian Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Noer, Jørgen Milo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterstad, Tristan Agledahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ouchterlony, Magnus Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Riise, Magnus Alexander Andenæs Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimol, Elias Leonard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Oskar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røynås, Viktor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sammut, Johannes Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Christian Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Knut Sanne Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stende, Alfred Lund Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vartdal, Magnus Lie Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannestad, Johannes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aarnes, Ola Klubb Vestre Akers SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnholdt-Doresius, Henrik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berge, Erlend Bråten Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Ole Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Book, Gustav Thomsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botheim, Lars Møller Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlstrøm, Lars Fredrik Stjern Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Figenbaum-Hansen, Henrik Gavoll Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frostestad-Stenbrenden, Ulrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glimme, Anders Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heidenreich, Petter Erik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jerkø, Tobias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Filip Bøe Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Herman Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Gustav Refvem Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kulberg, August Klubb Sørkedalens IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lian, Aksel Lund Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Haakon Dalen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mo, Jonathan Gathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moli, Nicolai Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømo, Edvald Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjerpen, Billy Tidemann Bråtveit Klubb Idrettslaget Try Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaug, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Erik Mo Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrang, Eivind Johnsrud Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømmerås, Mikkel Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsaker, Sebastian Malecki Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vea, Tobias Lillesand Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weiby, Ivar Bredvold Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegård, Martin Aas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarflot, August Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Oskar Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørk-Skaflestad, Haaken Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brandsnes, Jacob Bjerkedal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bringsjord, Martin Slåtsveen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elverum, Torjus Samuelsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Jørgen Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertresvåg, Jonatan Karlson Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Olav Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Magnus Syversen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greve, Alvin Tollånes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulseth, Karl Nikolai Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugan, Ludvig Nielsen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugen, Ola Bjørn Løberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Ola Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henning, Håkon Bruksås Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmboe-Rye, Jacob Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Ola Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Christian Schei Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Marius Volldal Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Jasper Lindebø Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Keül, Victor Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolderup, Alexander Puntervold Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Alf Hattestad Klubb Idrettslaget Try Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogh, Georg Zan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larstad, Eskil Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Jakob Magnæs Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mørk, Patrick Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Aksel Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ovesen, Aksel Hendnes Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Emil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Jonas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogheim, Håkon Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smedsvig, Aksel Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stensvik, Aksel Abrahamsen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Fredrik Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tærud-Halvorsen, Brage Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Henrik Brynildsen Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Angelo, Vilmer Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Billington, Julius Gjessing Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkemoe, Nils Melhuus Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørdal, Haakon Melfald Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christensen-Jensen, Alexander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Tobias Asp Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Lauritz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Havnen, Per Stephen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggeland-Sundby, Markus Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hellerud, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helliesen, Philip Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Lloyd Njåstad Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjenseth, Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kreken, Henrik Grunt Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lutnæs, Eirik Dalen Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moli, Oscar Havnegjerde Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nickelsen, Elias Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Julian Martinius Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rykke, Fredrick Maximilian Klubb Bækkelagets SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røstum, Andreas Solberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagatun-Langleite, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandnes, Sebastian Noah Alexander Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Johannes Wølneberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrefsrud, Gustav Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stave, Håkon Stenberg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Straith, Kristian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sætrang, Iver Johnsrud Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Filip Johannes Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vines, Lars Vartdal Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Emily Køster Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benserud, Ragna Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Ane Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eide, Hedda Josephine Troye Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engebretsen, Josefine Smedsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjethammer, Nora Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Emma Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiersjø, Anna Lønning Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Marlene Richter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarning, Erle Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonhaugen, Martine Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Heidi Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kampen, Kari Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kardel, Sigrid Saga Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Isabella Mathea Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langmoen, Aurora Juel Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rykke, Valerie Elise Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandvik, Sofie Nerigård Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skagestad, Frida Sofia Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Snyder, Hedvig Marit Schjerpen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storvik, Sofie Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strande, Live Kaas Klubb Idrettslaget Try Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søreide, Hanna Louise Sulheim Klubb Vestre Akers SK Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thaulow-Huun, Luna Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vislie, Anna Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zachariassen, Dagny Risa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amundsen, Ane Pauline Gram Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Ella Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Audsen, Mie Braaten Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakkehøi, Tina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Eline Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjonviken, Alma Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Ida Lundeker Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brende, Live Lund Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Celine Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elle-Dietrichson, Lykke Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ertresvåg, Alva Witnes Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halmø, Idun Stenvold Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Koller-Sato, Ingrid Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melhus, Erle Solbjørg Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Eir Bergendal Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Live Hermstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Selma Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skrefsrud, Eva Olsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solheim, Elisabeth Mo Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Eline Timm Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundin, Johanna Kjelby Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tannum, Pernille Klubb Sørkedalens IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teigen, Jennie Herstad Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ursin, Anny Christiane Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Alma Anjadatter Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werenskjold, Aurora Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aas, Ulrikke Bjerkvold Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Lotte Sofie Oklum Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Kaia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brendengen, Eirill Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøch, Ada Østmo Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Corneliussen-Ramm, Pernille Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Edin, Julie Brastad Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erichsen, Mathilde Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Esmann, Jorid Dale Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gilje, Helle Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Giving, Tirill Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Granum, Mathea Hansen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heiberg, Celine Smith Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Sofie Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jonhaugen, Selma Hellem Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kardel, Ingvild Saga Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klovland, Tinde Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ljosåk, Emilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melum, Ingrid Marlene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbø, Amalie Lilleheim Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruden, Maja Sæl Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Severinsen, Ella Sofie Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøberg, Ida Celine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaar, Martine Wølneberg Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sollie, Ingvild Vie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorleifsson, Ragna Marie Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorseth, Lotte Marie Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wright, Kaya Skogen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ødegaard, Victoria Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amdahl, Clara Isabella Lind Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Amdahl, Petra Cecilie Lind Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenna, Julie Amlie Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøhmer, Klara Amanda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bårtveit, Aurora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engeseth, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evjan, Hedda Cassandra Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Linnea Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Iversen, Selma Sand Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Martine Volldal Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolevatova, Uliana Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lyche, Vilma Sundnes Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Severinsen, Alma Kristine Bondal Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Eva Olivia Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teksten, Hanna Kirkehei Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tømmerås, Marte Nygård Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valstad, Hennie Sophie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wickmann, Hedda Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wright, Ruby Skogen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
nif-epi04, 04