Hopp til innhold

Spydebergrennet 2022 - Møllercup

Det er med glede vi ønsker alle hjertelig velkommen til skirenn på Spydeberg Skiarena. Årets utgave av Spydebergrennet arrangeres i klassisk stil (normaldistanse) med intervallstart i våre utfordrende og fine løyper. I tillegg til vanlig kretsrenn er Spydebergrennet i år også en del av Møllercup for 15-16 åringene i Østfold/Akershus/Oslo skikretser. Se våre hjemmesider spydeberglangrenn.no (Arrangement - Spydebergrennet) for mer informasjon.

  • Når: 05.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Spydeberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 05.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 05.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 05.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Åsmund Klubb Trøsken IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Fjeldstad, Wilmer Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hjorthaug, Sondre Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Steffensen, Teodor Angelskår Klubb Ørje IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Svartedal, Edvard Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jonathan Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svartedal, Storm Halvor Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Majak, William Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Herman Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsrud, Oliver Lauritzen Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandsrud, Sigurd Lauritzen Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhle, Ask Elias Schie Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen-Engh, Jacob Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandaker, Herman Gudim Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøberg, Mio Alexander Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steffensen, Sofus Angelskår Klubb Ørje IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nelson, Torjus Andreas Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Ingrid Sofie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mikkonen, Elina Marie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Thonerud, Karoline Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
VM snøsport