Hopp til innhold

Natrudstilrennet

Søre Ål IL ønsker i samarbeid med Ringsaker Almenning velkommen til Natrudstilrennennet lørdag 11. desember 2021 kl. 11 på Sjusjøen Skisenter Natrudstilen. Rennet arrangeres i klassisk stil Det vil være sonerenn for 8-10 år, kretsrenn for 11-12 år og landsrenn for 13 år og eldre.

  • Når: 11.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Natrudstilen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 11.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haave, Odin Østby Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raknerud, Lars Holten Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, August Søråsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandodden, Halvor Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gomo, Theodor Dilling Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther, Iver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thommessen, Ellinor Klubb Idrettslaget Try Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavnum, Martine Elise Hansen Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergman, Lisa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04