Hopp til innhold

Trollrennet Dag 2-UTSATT

Trollrennet Dag 2 AVLYST OG UTSATT PGA VÆR OG FØREFORHOLD. Sone og kretsrenn Fristil for alle klasser fra 8 år -19/20 + senior Ingen Etteranmelding, pga koronapandemien.

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Støtte apperat 15år - Senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Elias Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flakk, Erlend Lima Klubb Birkenes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Greibesland-Zakariassen, Casper Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heisel, Jakob Undeland Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Endre Stulien Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Josefsen, Brage Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Udø, Eivind Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heia, Eirik Sandkleiv Klubb Birkenes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Kristian Bang Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bremseth, Johan August Robstad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fedeler, Martin Nathanael Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hardem, Tobias Finnerud Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjåland, Sebastian Skjelbred Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Soldal, Brage Ask Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stormoen, Brage Glende Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andreas Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Sveva Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fedeler, Maria Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Soldal, Tuva Ask Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greibesland-Zakariassen, Madelen Therese Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aggvin, Olivia Ruth Grumheden Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Eleah Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn White, Astrid Tora Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Robstad, Harald Stulien Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvland, Åsbjørn Langeland Klubb Øvrebø IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Støtte apperat 11-14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Ove Andre Klubb Imås, IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Dale, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Engesland, Ingvild Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Refsnes, Inger-Lise Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Rysstad, Caroline Klubb Valle IL Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Udø, Arve Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet
Navn Udø, Karina Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 11-14 år Øvelse annet

Støtte apperat 15år - Senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Refsnes, Dag Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 15år - Senior Øvelse annet

Støtte apperat 8-10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Odd Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Flakk, Siri Lima Klubb Birkenes IL Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Sjøvold, Maj Helen Klubb Otra IL Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Soldal, Sindre Ask Klubb Birkenes IL Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Egil Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Nina Mikalsen Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Stormoen, Åsulv Birkeland Klubb Birkenes IL Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
Navn Syvertsen, Rune Klubb Il Vindbjart Klasse Støtte apperat 8-10 år Øvelse annet
nif-epi04, 04
VM snøsport