Hopp til innhold

Brandburennet

Velkommen til årets Brandburenn2022! Rennet inngår i Mosetertoppen Cup for alderen 15-16 år. Vi har klasser fra 8 år og opp til senior Oppland Skikrets og Brandbu IF har den glede å innby til sone- og kretsrenn i friteknikk, Lørdag 12. mars 2022 . Rennet går ihht da gjeldene Coronaregler. På https://brandbuif.no/post/179 finner du Komplett startliste løypekart rennstart kl 11:00 påmelding her : https://minidrett.nif.no/Event#367280-011 Parkering 100 kr betales på vipps nr 110387

  • Når: 12.03.2022
  • Hvor: Lygnaskisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Anders Risendal Johannessen 2760 BRANDBU
  • E-post: ski@brandbuif.no
  • Kontonummer: 20202413332
  • Hjemmeside: http://ski.brandbuif.no
  • Rennleder: Anders Risendal Johannessen
  • TD: Jon Egil Olsen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 12.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Aksel Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerhus, Aksel Stenersen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ensrud, Lars Alexander Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellaug, Edvin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pfister, Ola Johannes Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dehli, Kristian Johnsrud Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvstad, Filip Engan Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassjø, Timian Lysen Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkely, Andreas Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmsen, Albert Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Kasper Hovdan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjefsen, Ingrid Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Noemy Anmarkrud Klubb Ljan Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjefsen, Anna Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringeli, Olava Mæle Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Voytovich, Hanna Hagen Klubb Skrautvål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Melby, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Gjendine Olesdatter Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellaug, Arya Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sveum, Elisabeth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Utne, Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
Foto: Svalbard Skimaraton