Hopp til innhold

Brommasprinten/KM klassisk-AVLYST

På grunn av dårlige snøforhold etter mildvær de siste dagene, er det ikke mulig å arrangere renn på Bromma. KM klassisk 22.1.22, vil bli flyttet til Ringkollen. Se terminliste. Alle deltagere må melde seg på til nytt arrangement innen fristen 19.1.22

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bromma
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022

Annen informasjon

  • Adresse: Eilef Kristen Mikkelsplass 3540 NESBYEN
  • Telefon: 90559387
  • E-post: hmikkelsplass@gmail.com
  • Kontonummer: 23512090125
  • TD: Thor Inge Tollehaug

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sigurd Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sverre Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelmen, Syver Rivedal Klubb Hemsedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsterud, Andreas Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Oskar Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sønsteby, Halgrim Gaptjern Klubb Flåværingen, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pletan, Joakim Klubb Eggedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsterud, Hermine Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Tekla Ovidie Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Madelen Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Maren Sofie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Flåværingen, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jebsen, Maren Kristina Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alexandersen, Eline Skjørvold Klubb Haugsbygd IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseng, Julie Klubb Eggedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
VM snøsport