Hopp til innhold

Åpen Juniorsamling Savalen, 6.-10.september

Sør-Trøndelag skikrets inviterer til åpen juniorsamling på Savalen 6.-10. september. Mer informasjon i eget vedlegg.

  • Når: 6.9 - 10.09.2021
  • Hvor: Savalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.09.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 3900 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.09.2021 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 3900 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Evenmo, Karita Skamfer Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Stokken, Ella Eidstumo Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Wold, Malene Gunleiksrud Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Bakken, Halvor Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Brurok, Sindre Bogen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Haddon, Erik Hans Edward Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Haugen, Adrian Bach Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Husby, Endre Engtrø Klubb Leinstrand IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Kvennås, Henrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Maske, August Staudenmann Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Rønning, Karl Herman Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Stordalen, Ådne Klubb Efteløt IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
nif-epi04, 04
Foto: Beate Oma Dahle / NTB