Hopp til innhold

Km del 1 Lørdag, Agder og Rogaland

KM BLIR ARRANGERT PÅ SANDRIP Oddersjaa SSK og Vindbjart Ski ønsker velkommen til KM del I på Sandrip. Lørdagens renn er fristil distanse. Første startende på lørdagens KM fristil blir klokken 11:00 Startlister for rennene vil bli gjort tilgjengelige på terminlisten ila. fredag formiddag. Støtteapparat for arena må også melde seg på i Min Idrett eller registrere seg med vedlagt QR kode. Les vedlagt smitteverntiltak, informasjonsskriv med løypekart og QR kode for registrering Startliste og resultater: http://vindbjart.com/ski/2022/01/21/km-del-1-pa-sandrip-22-og-23-januar-startlister-og-resultatlister/

  • Når: 22.1 - 23.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sandrip
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Elias Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eivindson, Torje Eieland Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Ask Bjorvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steinsland, Nils Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Syvertsen, Fredrik Ruenes Klubb Il Vindbjart Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balchen, Martin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsberg, Aksel Klubb Øvrebø IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torjussen, Adrian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Samuel Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dale, Eivind Leander Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kuhnle, Eivind Irgens Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, David Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Martin Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Johannes Klubb Søgne Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engesland, Elias Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rysstad, Hauk Klubb Valle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Udø, Eivind Vatne Klubb Il Vindbjart Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjesteland, Johan Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krakstad, Jesper Egidius Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Simen Klubb Il Vindbjart Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundvor, Magnus Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanesen, Tobias Haugeplass Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Birkenes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakkeland, Martin Vatland Klubb Knaben Og Fjotland Il Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Il Vindbjart Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fidjeland, Marius Nygård Klubb Sirdal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Ludvig Østerberg Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Teodor Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kao, Torni Sømpors Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øverland, Iver Bjerga Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Jakob Klubb Søgne Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Kristian Bang Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bremseth, Johan August Robstad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fedeler, Martin Nathanael Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hardem, Tobias Finnerud Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjåland, Sebastian Skjelbred Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Soldal, Brage Ask Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stormoen, Brage Glende Klubb Birkenes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vølstad, Martin Klubb Figgjo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fahle, Vitus Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykland, Lars Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Andreas Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstøl, Julie Sangvik Klubb Søgne Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Lotte Klubb Øvrebø IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Lykke Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klungland-Johannessen, Madelen Klubb Søgne Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Listog, Hermine Klubb Il Vindbjart Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjaaland, Ida Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Nora Sangvik Klubb Søgne Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Sveva Klubb Otra IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Viken, Mathilde Øye Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanesen, Tomine Haugeplass Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fedeler, Maria Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykland, Ingrid Heskestad Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Soldal, Tuva Ask Klubb Birkenes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsen, Mari Kvien Klubb Imås, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Anne Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greibesland, Tilde Klubb Øvrebø IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Listog, Synne Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunden, Jenny Feed Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Minde, Hannah Beckmann Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Refsnes, Jorunn Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vølstad, Mari Klubb Figgjo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Livia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeldstad, Malina Hammer Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvdal, Maren Klubb Øvrebø IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjaaland, Lisa Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Riise, Silje Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Othelie Håbesland Klubb Birkenes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Taraldsen, Leah Isabel Klubb Søgne Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glamsland, Julia Helling Klubb Birkenes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolflåth, Selma Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Refsnes, Ingebjørg Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn White, Selma Caroline Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Nora Fauske Klubb Birkenes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne, Tuva Madeleine Klubb Søgne Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsberg, Vilde Klubb Øvrebø IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aggvin, Olivia Ruth Grumheden Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Oline Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunden, Anne Feed Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Minde, Esther Beckmann Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold-Fofonka, Eleah Klubb Otra IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesterfjell, Maina Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Helene Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvaløy, Kari Borgos Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Scott, Julia Alice Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andresen, Maja Marie Ottersland Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austerå, Synnøve Klubb Gjesdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heia, Eline Klubb Birkenes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørsdal, Regine Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Ida Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Il Vindbjart Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Bent-Inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Duncan, Jon Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Grimestad, David Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Even Madland Klubb Kverneland Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Støtteapparat 11-14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanesen, Håkon Idar Klubb Birkenes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Bakka, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Balchen, Kristin Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Birkeland, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Birkeland, Line Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Anja Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Magne Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Dale, Tommy Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Duncan, Jon Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Ellingsberg, Simon Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Eritsland, Asbjørn Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Flem, Bjørn Erik Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Frigstad, Ernst Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Gjesteland, Thomas Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Greibesland, Kjersti Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Grindheim, Svein Ketil Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hagen, Torstein Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hauan, Knut Albert Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hauan, Heidi Hodne Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Hia, Jofrid Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Håland, Torje Klubb Figgjo IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Kleppa, Gunvor Anita Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Krogh, Raymond Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Kvien, Elisabeth Hagelsteen Klubb Imås, IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Lunden, Tellef Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Løvdal, Trond Steinar Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Mehus, Arne Storaker Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Olsen, Helene Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Ommundsen, Harald Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Refsnes, Inger-Lise Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Riise, Ørjan Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Rysstad, Caroline Klubb Valle IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Sola, Kjetil Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Straume, Stein Føreland Klubb Valle IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Svela, Gjøran Klubb Bjerkreim IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Svela, Stine Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Per Even Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Turi Ottersland Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Vatne, Kristin Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Vatne, Rakel Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet
Navn Vølstad, Njål Helge Klubb Figgjo IL Klasse Støtteapparat 11-14 år Øvelse annet

Støtteapparat 15 år - Senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Aarekol, Runar Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Ausland, Ådne Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Bakka, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Bersås, Julie Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Bjåstad, Arne Erik Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Drøpping, Oddgeir Klubb Kverneland Ski Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Drøpping, Oddveig Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Frigstad, Linda Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Grindheim, Svein Ketil Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Hauan, Knut Albert Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Hauan, Heidi Hodne Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Haugenes, Eldri Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Haugstad, Jarle Klubb Kverneland Ski Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Jekteberg, Rita Elin Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Kastenhuber, Simon Klubb Sirdal Skilag Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Kleppa, Torborg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Kleppa, Gunvor Anita Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Kolbeinsvik, Stian Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Lervik, Oddgeir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Refsnes, Inger-Lise Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Røed, Jens Petter Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Sagneskar, Erling Klubb Valle IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Stakkeland, Pål Martin Klubb Knaben Og Fjotland Il Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Per Even Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Turi Ottersland Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Vestvik, Linda Mari Klubb Gjesdal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Vik, Sverre Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet
Navn Øverland, Ola Martin Klubb Sauda IL Klasse Støtteapparat 15 år - Senior Øvelse annet

Støtteapparat 8-10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Åsmund Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Aarekol, Runar Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Balchen, Frode Øverøyen Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Bremseth, Odd Klubb Oddersjaa SSK Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Anja Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Christiansen, Magne Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Ellingsberg, Simon Klubb Øvrebø IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Feed, Marit Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Hagen, Torstein Klubb Sandnes IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Håland, Torje Klubb Figgjo IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Jekteberg, Rita Elin Klubb Vindafjord IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Kleppa, Gunvor Anita Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Laugaland, Audun Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Listog, Andreas Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Olsen, Helene Fjell Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Sjøvold, Maj Helen Klubb Otra IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Egil Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Steinsland, Nina Mikalsen Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Stormoen, Åsulv Birkeland Klubb Birkenes IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Syvertsen, Rune Klubb Il Vindbjart Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Per Even Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Tjøstheim, Turi Ottersland Klubb Suldal IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Vatne, Laila Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
Navn Vølstad, Berit Tvedt Klubb Figgjo IL Klasse Støtteapparat 8-10 år Øvelse annet
NIF-EPI03, 03
VM snøsport