Hopp til innhold

Spiralrennet

Oppdateres.

  • Når: 03.02.2022
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Stronghytta v/Spiralen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2022
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.02.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 03.02.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sigurd Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rogstad, Henrik Nevermo Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sverre Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Avice, Alexander Landsverk Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Henrik Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollevold, Oda Willersrud Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Korseberg-Aaserud, Elise Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
VM snøsport